Informacje

Informacje

Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń

Świętochłowiccy śledczy poszukują mężczyzn, którzy podejrzewani są o zniszczenie mienia w postaci lusterka samochodowego w zaparkowanym pojeździe w okresie 4-5 maja br. na parkingu ogródków działkowych przy ul. Wiśniowej w Świętochłowicach. Ponadto wymienieni podejrzewani są również o zniszczenie kamery monitoringu znajdującego się na terenie ROD „Kwiaty polskie”. Policjanci dysponują zdjęciami mężczyzny, które prezentujemy poniżej, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich personaliów, prosimy o niezwłoczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach osobiście, telefonicznie pod nr tel. 47 85 44 255, 47 85 44 280, poprzez pocztę elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem 997,112.

Gwarantujemy anonimowość.

Świętochłowiccy śledczy prowadzą też dochodzenie w sprawie oszustw metodą „na policjanta”, do których doszło w okresie 16-20 kwietnia br. na terenie miasta. Poniżej publikujemy nagranie z monitoringu oraz zdjęcie fałszywego policjanta, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach osobiście, telefonicznie pod nr tel. 47 85 44 255, 47 85 44 280 lub poprzez pocztę elektroniczną - adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Informacje można również przekazać w najbliższej jednostce policji bądź pod numerem 997,112.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search