Informacje

Informacje

Zrzutka na świętochłowicką służbę zdrowia

Każdego dnia lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni i inni pracownicy placówek medycznych ryzykują własnym zdrowiem i życiem stając do walki z pandemią koronawirusa. Medykom postanowiło pomóc Stowarzyszenie Wszyscy Razem, Wszyscy Równie i zorganizowało zrzutkę na świętochłowicką służbę zdrowia.

Pieniądze dla medyków ze Świętochłowic można wpłacać za pośrednictwem portalu zrzutka.pl, ale na potrzeby akcji ale dla potrzeb akcji udostępniono także konto Stowarzyszenia Wszyscy Razem wszyscy Równi.


PKO Bank Polski 11 1020 2368 0000 2902 0608 8514
Wpłaty z dopiskiem – Zrzutka dla Świętochłowickiej Służby Zdrowia 


- Wszyscy pracownicy służby zdrowia są dziś narażeni na szczególne niebezpieczeństwo, dlatego okażmy im niezbędne wsparcie – nie tylko to słowne - ale także dokładając swoją cegiełkę do ich zmagań z niezwykle trudnym przeciwnikiem. Nie pozwólmy, by pozostali oni bez ochrony – apeluje stowarzyszenie.

Akcję poparł m.in. prezydent Świętochłowic, Daniel Beger.

- Nawet najmniejsza wpłata na zrzutkę organizowaną przez Stowarzyszenie Wszyscy Razem, Wszyscy Równi to kolejny krok po to, by zapewnić bezpieczeństwo pracownikom świętochłowickiej służby zdrowia – podkreśla prezydent Beger.

Czego potrzebują placówki medyczne w Świętochłowicach?

  • ZOZ Świętochłowice

- kombinezony ochronne, maseczki chirurgiczne dwu i trzy warstwowe, gogle ochronne, maski z filtrami FFP2 lub FFP3, środki do dezynfekcji, rękawiczki jednorazowe w różnych rozmiarach,

  • Zakład Opiekuńczo - Leczniczy (ZOL)

- podstawowe środki do higieny, maseczki, środki do dezynfekcji powierzchni i rąk,

  • Stacja Pogotowia Ratunkowego w Świętochłowicach

- maski FFP3 (w każdej ilości), kombinezony ochrony biologicznej, środki dezynfekujące (w każdej ilości).

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search