Dzień otwarty u Salezjanów

W pierwszy weekend wiosny Salezjański Zespół Szkół Publicznych „Don Bosko” w Świętochłowicach otworzył drzwi i zaprosił do zwiedzenia szkoły i zapoznania się z jej ofertą edukacyjną przyszłych uczniów.

Podobnie jak w latach ubiegłych, z zaproszenia skorzystała spora rzesza dzieci i młodzieży, którzy w towarzystwie swoich najbliższych z zainteresowaniem przyglądali się ofercie Salezjanów z Świętochłowic. -Dużo dobrego słyszałam o tej szkole, bowiem chodzi do niej mój brat. Nie będzie przeszkodą nawet to, że będę musiała się rozstać ze swoimi koleżankami ze szkoły podstawowej - mówi Milena, uczennica klasy VI okolicznej szkoły podstawowej.

To właśnie m.in. dla tej grupy wiekowej przygotowano wiele atrakcji – bogatą bazę dydaktyczną, próbki ciekawych zajęć. Dyrekcja szkoły na Zgodzie w nowym roku szkolnym zaprasza do nauki - jak dotychczas - w liceum ogólnokształcącym oraz technikum elektronicznym, jednocześnie otwierając podwoje szkoły dla uczniów klasy pierwszej oraz siódmej tworzącej się salezjańskiej „podstawówki”.

Wojciech Szołtysek
Fot. Damian Borowkow

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search