Kamieniarstwo to zawód artystyczny

Previous Next

Dobry kamieniarz jest jednocześnie rzemieślnikiem i artystą. Ten zawód wymaga od mistrza kunsztu, precyzji, talentu i wiedzy na temat kamienia. Takich właśnie fachowców z artystyczną duszą można spotkać w Zakładzie Kamieniarskim Grzegorz Szyroki, który nie tylko tworzy wspaniałe nagrobki, ale również elementy budowlane.

Bardzo często budując dom skłaniamy się do wykorzystania przy budowie granitowych i marmurowych parapetów.

Z tych materiałów w świętochłowickim zakładzie powstają także najbardziej wytrzymałe granitowe lub marmurowe blaty kuchenne oraz łazienkowe. Oferujemy również biokominki oraz grys.

- W naszym zakładzie, na specjalne zamówienie klientów, powstają również oryginalne przedmioty, m.in. rzeźby czy kominki. Obrabiamy także kamień na elewacje domów czy też schody wewnętrzne bądź zewnętrze, oraz podłogi. Są to rzeczy niepowtarzalne, a nie produkcja taśmowa - wyjaśnia właściciel.

Każdy klient, który tu trafi, może liczyć na fachowe doradztwo oraz staranne wykonanie zamówienia.

W tej rodzinnej firmie, wiedzę i dobrą markę przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Niedawno, córka właściciela, Natalia zdała egzamin czeladniczy. Teraz czeka ją wiele ciężkiej pracy, by podobnie jak ojciec zostać mistrzem.

Zakład oferuje również piaskowanie felg stalowych i innych elementów.

ZAKŁAD KAMIENIARSKI
Grzegorz Szyroki
Świętochłowice,
ul. Łagiewnicka 75,
tel.: 32 345 67 14
tel./fax: 32 345 67 15
tel. kom. 603 983 532
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.lipok.com.pl

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search