Koncert Wiedeński

Previous Next

Zapraszamy Państwa na Koncert Wiedeński, który odbędzie się już 5 lutego 2016 o godzinie 19:00 w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach. 

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch". Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Zapraszamy serdecznie!   

Bilety 50 zł: CKŚ ZGODA, ul. Krauzego 1 (tel. 32 3452 160),
CKŚ LIPINY, ul. Chorzowska 73 ( tel. 32 3456 791), grupy tel. 504 091 909
bilety online: www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl
 oraz w sieciach: Empik, Media Markt i Media Expert

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search