Konkurs Wzorowa łazienka. Głosuj na galerie Szkoły Podstawowej nr 1

Świętochłowicka Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miłośników Ziemi Śląskiej jako jedyna z naszego miasta przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Wzorowa łazienka”. Celem akcji jest promocja edukacji w zakresie higieny oraz promocja estetyzacji szkolnych łazienek.

Szkoły, które zajmą pierwsze trzy miejsca w plebiscycie otrzymają po 30.000 zł, każda na remont szkolnych toalet. Szkoły rywalizują o nagrody poprzez wykonanie zadania konkursowego zamieszczonego w tzw. galerii prac na stronie internetowej organizatora. Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy konkursowej, która jest interpretacją hasła: „Wzorowa łazienka” i polega na przedstawieniu projektu: graficznego albo tekstowego, albo video przyjaznej łazienki szkolnej dla szkoły uczestniczącej w programie. Prace konkursowe muszą być wykonane przez uczniów.

Rywalizacja zaś polega na zdobyciu największej liczby punktów za wykonanie zadania konkursowego w okresie od 1 października 2014r. do 10 grudnia 2014r. Internauci mogą głosować na Galerie Szkół.

Nasza Redakcja włączyła się również do akcji wspierającej naszą świętochłowicką SP 1 i zachęcamy Państwa również do codziennego głosowania poprzez wejście na dedykowany szkole link: http://wzorowalazienka.pl/galeria/262 Świętochłowiczanie i przyjaciele Świętochłowic pokażmy, że jesteśmy w stanie zjednoczyć się dla wspólnego dobra.

Wesprzyjcie akcję i pomóżcie SP nr 1.

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search