Mieszkańcy zdecydują

Po raz czwarty świętochłowiczanie mogą przedstawiać pomysły na inwestycje w swoich dzielnicach. Do dyspozycji mieszkańców przekazano pół miliona złotych, po 100 tys. zł na każdą dzielnicę.

W tym roku ponownie uruchomiony został Telefoniczny Punkt Konsultacyjny. Świetochłowiczanie zadają wiele pytań, korzystają też z pomocy w przygotowaniu wniosku. Ta ostatnia opcja jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które po raz pierwszy składają wniosek ale są tez „starzy wyjadacze”, którzy nie po raz pierwszy składają wnioski do BO jak np. radny Rafał Łataś, który zaproponował remont placu zabaw przy ul. Kościelnej w Chropaczowie.

10-24 marca głosowanie

30 marca – ogłoszenie wyników na stronach www.swietochlowice.pl i www.twoje.swietochlowice.pl, na tablicy ogłoszeń i w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego.

 

JAK GŁOSOWAĆ?
Do głosowania dopuszczone zostaną wszystkie wnioski, które spełniły warunki formalne. Ankiety będą udostępnione na stronach: www.swietochlowice.pl i www.twoje.swietochlowice.pl, a także w formie papierowej w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego. Na zawarte w nich propozycje głosować można od 10 do 24 marca. Każdy uczestnik głosowania wybierze jedną spośród zaproponowanych dla danej dzielnicy inwestycji.

Wypełnione ankiety, w powyższym terminie, można składać:
- w formie elektronicznej (zeskanowany dokument) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
- przesłać pocztą na adres: Urząd Miejski ul. Katowicka 54, 41-600 Świętochłowice z dopiskiem „Budżet Obywatelski 2017”,
- złożyć w Punkcie Obsługi Mieszkańców przy ul. Katowickiej 54 w Świętochłowicach.

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search