Ślisko, a więc „wypadkowo”…

Previous Next

Do niegroźnego wypadku doszło dzisiejszego poranka na ul. Powstańców Śląskich. Młoda kobieta odwieziona została do szpitala. Szczegóły zdarzenia wyjaśniają świętochłowiccy policjanci.

Do niegroźnego wypadku doszło dzisiejszego poranka na ul. Powstańców Śląskich. Z wstępnych ustaleń wynika, że z powodu nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu przez jednego z kierujących doszło do zderzenia się pojazdu marki VW golf, kierowanego przez 28-latka, z samochodem renault kierowanym przez 32-latka. W wyniku zderzenia 30-letnia pasażerka jednego z samochodów została z niewielkimi obrażeniami ciała zabrana przez pogotowie do szpitala. Wyjaśnieniem szczegółów i okoliczności tego zdarzenia, a przede wszystkim ustaleniem winy sprawcy zdarzenia zajmują się świętochłowiccy policjanci.

Apelujemy o ostrożną i bezpieczną jazdę. W godzinach porannych i wieczorowych drogi stają się śliskie. Przedświąteczny pospiech sprzyja roztargnieniu. Zachowajmy szczególną ostrożność na skrzyżowaniach i przejściach dla pieszych oraz przy dojeździe do nich. Spotkajmy się za świątecznym stołem, a nie na szpitalnych salach.

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search