Święty Mikołaj odwiedzi Atrium Świętochłowice!

Atrium Świętochłowice, przy ul. Chorzowskiej zaprasza 6 grudnia wszystkich mieszkańców na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Centrum handlowe zaplanowało wiele dodatkowych atrakcji i słodkości dla dzieci. Nie zabraknie również mikołajkowych ofert przygotowanych specjalnie na ten dzień przez salony znajdujące się na terenie centrum.

Święty Mikołaj odwiedzi Atrium Świętochłowice 6 grudnia o godzinie 17.30. Na terenie centrum handlowego w specjalnym punkcie już od godziny 15.00 będzie można nadać paczkę dla najbliższych – tak, by Mikołaj mógł wręczyć odbiorcy prezent osobiście. Na czas oczekiwania na spotkanie ze Świętym, przygotowano moc atrakcji dla najmłodszych, m.in. fabrykę kartek świątecznych, foto budkę, malowanie buziek, konkursy z drobnymi nagrodami i słodki poczęstunek. Dodatkowo, sklepy znajdujące się na terenie centrum, zaplanowały specjalne mikołajkowe oferty.

- Każde dziecko wyczekuje spotkania ze Świętym Mikołajem i swojego upragnionego prezentu. Postanowiliśmy ułatwić rodzicom spełnienie marzeń ich pociech i zaprosiliśmy Mikołaja do naszego centrum. To wspaniałe przeżycie i pamiątka dla najmłodszych. Przewidzieliśmy również szereg atrakcji i zabaw dla całej rodziny. Serdecznie zapraszamy! – mówi Klaudia Antonik-Kłopot, dyrektor Atrium Świętochłowice.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia i oferty centrum handlowego dostępne są na stronie: http://www.atrium-ch.pl/swietochlowice/.

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search