Turniej szachowy w Atrium Świętochłowice

Już w najbliższą sobotę, 19 listopada, w Atrium Świętochłowice odbędzie się turniej szachowy dla dzieci i młodzieży. Potrwa od godziny 10:00 do 15:00. Najmłodsi będą mogli sprawdzić się w sportowej rywalizacji, a ponadto wygrać atrakcyjne nagrody.

Turniej jest organizowany przez centrum handlowe Atrium Świętochłowice wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji „SKAŁKA” oraz Szkolnym Kołem Szachowym JEDYNKA w Świętochłowicach. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymają pamiątkowe medale oraz dyplomy, a zwycięzcy dodatkowo puchary. Rywalizacja przewidziana jest w tzw. systemie szwajcarskim: uczestnicy będą rozgrywać pojedynki w parach, a całość zmagań zamknie się w 7 rundach. Do turnieju mogą zgłaszać się dzieci oraz młodzież, dysponujący ważną legitymacją szkolną. Aby wziąć w nim udział, należy zgłosić się wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadeklarować swoją kandydaturę na miejscu  w dniu zawodów, w godzinach 9:15-9:45. Liczba miejsc jest ograniczona.

- Historia szachów liczy setki lat, a gra niezmiennie cieszy się popularnością. Pasją do niej warto zarażać zwłaszcza najmłodszych, ponieważ ta tzw. królewska gra znacząco wspomaga rozwój intelektualny dzieci i młodzieży. Z myślą o nich postanowiliśmy zorganizować w Atrium Świętochłowice turniej szachowy z prawdziwego zdarzenia. Serdecznie zapraszamy do udziału. Na uczestników czeka duża porcja emocji i dobrej zabawy! – mówi Klaudia Antonik-Kłopot, dyrektor Atrium Świętochłowice.

Udział w turnieju jest bezpłatny. Szczegółowe informacje oraz regulamin dostępne są na stronie: http://www.atrium-ch.pl/swietochlowice/

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search