Wpisz się do bazy SMS

W Świętochłowicach rusza system SMS-owych powiadomień dla mieszkańców. Każdy kto zarejestruje się w bazie, będzie otrzymywał informacje o utrudnieniach na drodze, awariach, zagrożeniach, istotnych terminach czy wydarzeniach kulturalnych i sportowych.

Powiadomienia w Świętochłowickim Komunikatorze Mieszkańców podzielone są na trzy grupy tematyczne: ostrzeżenia i utrudnienia - wypadki, sytuacje kryzysowe, warunki pogodowe, utrudnienia na drogach, informacje i komunikaty - przypomnienia o opłatach i terminach, informacje dotyczące obsługi mieszkańca w UM, zaproszenia na wydarzenia kulturalne i sportowe.

Mieszkańcy, rejestrując się do bazy, sami zdecydują, czy chcą otrzymywać powiadomienia z wszystkich trzech grup tematycznych, czy tylko z jednej lub dwóch wybranych.

Do Świętochłowickiego Komunikatora Mieszkańców będzie można zarejestrować się wysyłając SMS o treści SWCE.OU (ostrzeżenia, utrudnienia,  SWCE.KS (kultura, sport) lub SWCE.IK (informacje, komunikaty) na numer 4322. Koszt wysłania smsa zgodny z cennikiem operatora. Aby otrzymywać informacje z wszystkich grup, trzeba wysłać trzy smsy.

Formularz rejestracyjny jest dostępny także na stronie internetowej www.sms.swietochlowice.pl oraz w wersji papierowej w miejskich jednostkach – rejestracja tym sposobem będzie bezpłatna.

Możliwe jest również zapisanie w bazie numeru stacjonarnego. Wówczas informacja zostaje przesłana jako VMS.

Wszystkie komunikaty mieszkańcy będą otrzymywać bezpłatnie.

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search