Szkolenie z pierwszej pomocy dla urzędników ze Świętochłowic

W ramach 3. Miejskiego Tygodnia Przeciwko Przemocy w Świętochłowicach odbyło się szkolenie z pierwszej pomocy. Wzięli w nim udział przedstawiciele wszystkich miejskich jednostek.

Szkolenie z pierwszej pomocy odbyło się we wtorek, 3 października 2023 r., w Komendzie Miejskiej Policji w Świętochłowicach.

- W szkoleniu udział brały osoby, które na co dzień pracują z ludźmi mogącymi doświadczać przemocy. Ogrom wiedzy, jaki podczas spotkania został przekazany uczestnikom przez Michała Trybus, Pawła Orzechowskiego i Jakuba Dynowskiego z Harcerskiego Klubu Ratowniczego w Tarnowskich Górach, na pewno będzie dobrze spożytkowany podczas codziennych działań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców miasta – podkreślają policjanci ze Świętochłowic.

W ramach 3. Miejskiego Tygodnia Przeciwko Przemocy w Świętochłowicach odbędą się jeszcze: Flashmob Przeciwko Przemocy, Piknik Rodzinny Przeciwko Przemocy na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji „Skałka” i Rodzinny Bieg Rekreacyjny Przeciwko Przemocy dookoła akwenu stawu na terenie OSiR „Skałka”.

Zwierzogranie w Świętochłowicach Piknik na rzecz zwierząt

Może Cię zainteresować:

Zwierzogranie w Świętochłowicach. Piknik na rzecz zwierząt

Autor: Redakcja NGS24

02/10/2023

Świętochłowice przeciwko przemocy

Może Cię zainteresować:

Świętochłowice przeciwko przemocy

Autor: Redakcja NGS24

27/09/2023