3. runda Pucharu Polski 2021/2022 zwycięska dla MKS Śląsk Demarko Świętochłowice. Osiem bramek dla Śląska

3. runda Pucharu Polski 2021/2022 na szczeblu podokręgu Katowice pomyślna dla MKS Śląsk Demarko Świętochłowice. Zawodnicy ze Świętochłowic zakończyli spotkanie z wynikiem 8:3.

Puchar Polski MSK Śląsk Demarko

7 września na stadionie SMS w Chorzowie przy ul. Harcerskiej 1 o godzinie 17:00 MKS Śląsk Demarko Świętochłowice zmierzył się na wyjeździe z KS Stadion Śląski w Chorzowie. Była to 3. runda Pucharu Polski w sezonie 2021/2022 na szczeblu podokręgu katowickiego. Do przerwy Śląsk Demarko wygrywał 3:1. Bramki zdobyli: Wasiak, Słota, Koniarek (4), Henisz, Szulc.

Skład Śląska:

Krążyński, Mołas, Matusiak, Słota (45' Nawrocki), Kokot, Ściętek (45' Lesik), Dymowski (55' Żyłka), Barteczko (45' Koniarek), Szulc, Henisz, Wasiak (65' Pawlikowski)

Z kolei 18 września o godzinie 11:00 na Stadionie ŚKS Naprzód Lipiny zostanie rozegrany mecz 7. kolejki czwartej ligi grupy śląskiej pomiędzy MKS Śląsk DEMARKO Świętochłowice a Rozwojem Katowice. W przerwie meczu odbędzie się konkurs rzutów karnych. Piątka uczestników będzie w nim rywalizować o atrakcyjne nagrody ufundowane przez klub. Aby wziąć udział w konkursie, należy podejść do spikera zawodów w przerwie meczu i zgłosić swój udział.