32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świętochłowicach

Niedziela, 28 stycznia, to dzień, na który wszyscy czekają z utęsknieniem – zbliża się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach tego wydarzenia, planowane są atrakcje na terenie całego kraju, a mieszkańcy Świętochłowic również mogą spodziewać się wyjątkowych doświadczeń.

400135629 742788264547204 5474623179136794494 n

Organizowane niemal w każdym mieście koncerty plenerowe oraz różnorodne atrakcje mające na celu zachęcenie do wsparcia WOŚP-u i dostarczenie uczestnikom finału chwili rozrywki, już wzbudzają ogromne zainteresowanie. We wtorek, 16 stycznia, ogłoszono listę zespołów, które wystąpią podczas wydarzenia na terenie OSiR „Skałka” w Świętochłowicach. Na scenie zaprezentują się takie zespoły jak:

  • Lej mi pół
  • Insekt
  • Tolerancja

Jednak koncerty plenerowe to tylko część oferty, jaką przygotowano dla uczestników tegorocznego finału WOŚP. Impreza rozpocznie się paradą rowerów, motocykli i samochodów, a jak zapewnia organizator, do zabawy na „Skałce” dołączy Rudzko Rajza. Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w wystawie samochodów i motocykli, a najmłodsi mieszkańcy miasta skorzystają z ciekawych animacji. Oczywiście nie zabraknie też tradycyjnych licytacje, z których dochód zasili tegoroczną zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

wośp 2024