44-letnia awanturnica groziła pozbawieniem życia i pobiciem innej mieszkance Świętochłowic. Odpowie za uszkodzenie ciała i groźby

44-letnia świętochłowiczanka była wyjątkowo agresywna - podczas przypadkowego spotkania kobieta poszarpała, kilkukrotnie kopnęła i groziła pozbawieniem życia innej mieszkance miasta.

44 letnia agresorka Świętochłowice

Kolejna nieprzyjemna sytuacja, która miała miejsce w Świętochłowicach. Policjanci z miejscowej komendy zatrzymali 44-letnią agresorkę. Podczas przypadkowego spotkania, kobieta poszarpała i kilkukrotnie kopnęła jedną z mieszkanek miasta. Ponadto groziła pozbawieniem jej życia.

Do świętochłowickiej Policji wpłynęło zgłoszenie dotyczące gróźb karalnych. Policjanci ustalili, że 44-letnia kobieta groziła pozbawieniem życia oraz pobiciem jednej z mieszkanek miasta. Ponadto napastniczka w trakcie awantury, którą wywołała, poszarpała pokrzywdzoną, a następnie kilkukrotnie ją kopnęła. Jak się okazało, to nie pierwsza tego typu sytuacja. Sprawą natychmiast zajęli się miejscowi kryminalni. Pojechali do jednego z mieszkań w śródmieściu. Tam zastali 44-latkę, którą zatrzymali. Mieszkanka Świętochłowic trafiła do policyjnej celi.

Teraz świętochłowiczanka odpowie za uszkodzenie ciała i groźby karalne. Decyzją prokuratora została objęta dozorem policyjnym i zakazem wszelkich form kontaktu z pokrzywdzoną. Grożą jej 2 lata więzienia. Usłyszała już zarzut uszkodzenia ciała oraz kierowania gróźb karalnych.

czytaj więcej:

Tragiczna noc w Świętochłowicach Jedna osoba zginęła w pożarze

Tragiczny pożar w Świętochłowicach. Jedna osoba nie żyje

Nie wytrzymał ciśnienia i wpadł z narkotykami

Nie wytrzymał „ciśnienia” i wpadł z narkotykami

Policja Świętochłowice

Zgłosił kradzież i… sam trafił za kraty

Świętochłowice zatrzymany za narkotyki

Diler ze Świętochłowic wpadł przez głośną muzykę

Policja

Wyjechała na DTŚ bez prawa jazdy i po alkoholu

Puszukiwany sw

List gończy za 27-letnim mieszkańcem Świętochłowic

Zatrzymanie 30-latka w Świętochłowicach

Ukrywał narkotyki w skarpetkach