44-letnia awanturnica groziła pozbawieniem życia i pobiciem innej mieszkance Świętochłowic. Odpowie za uszkodzenie ciała i groźby

44-letnia świętochłowiczanka była wyjątkowo agresywna - podczas przypadkowego spotkania kobieta poszarpała, kilkukrotnie kopnęła i groziła pozbawieniem życia innej mieszkance miasta.

44 letnia agresorka Świętochłowice

Kolejna nieprzyjemna sytuacja, która miała miejsce w Świętochłowicach. Policjanci z miejscowej komendy zatrzymali 44-letnią agresorkę. Podczas przypadkowego spotkania, kobieta poszarpała i kilkukrotnie kopnęła jedną z mieszkanek miasta. Ponadto groziła pozbawieniem jej życia.

Do świętochłowickiej Policji wpłynęło zgłoszenie dotyczące gróźb karalnych. Policjanci ustalili, że 44-letnia kobieta groziła pozbawieniem życia oraz pobiciem jednej z mieszkanek miasta. Ponadto napastniczka w trakcie awantury, którą wywołała, poszarpała pokrzywdzoną, a następnie kilkukrotnie ją kopnęła. Jak się okazało, to nie pierwsza tego typu sytuacja. Sprawą natychmiast zajęli się miejscowi kryminalni. Pojechali do jednego z mieszkań w śródmieściu. Tam zastali 44-latkę, którą zatrzymali. Mieszkanka Świętochłowic trafiła do policyjnej celi.

Teraz świętochłowiczanka odpowie za uszkodzenie ciała i groźby karalne. Decyzją prokuratora została objęta dozorem policyjnym i zakazem wszelkich form kontaktu z pokrzywdzoną. Grożą jej 2 lata więzienia. Usłyszała już zarzut uszkodzenia ciała oraz kierowania gróźb karalnych.

czytaj więcej:

Pijany próbował przekupić policjantów

Świętochłowiczanin proponował łapówkę w zamian za wolność

Tory kolejowe

Śmiertelne potrącenie na torach w Świętochłowicach

Świętochłowice zatrzymany

Próbował oszukać policjantów. Teraz posiedzi cztery lata

Świętochłowice poszukiwani złodzieje

Poszukiwani złodzieje ze Świętochłowic

Złodziej kabli świętochłowice

Kolejny złodziej kabli zatrzymany w Świętochłowicach.

Jechał po amfetaninie

Mieszkaniec Świętochłowic piracił po amfetaninie. Dopadli go

Nie bajka o porwaniu

Chroń swoje dziecko od porwania! Koniecznie obejrzyjcie film