Aktywne zajęcia z mistrzem Polski taekwondo w Miejskim Domu Pomocy Społecznej „Złota jesień” w Świętochłowicach

W Miejskim Domu Pomocy Społecznej „Złota jesień” w Świętochłowicach dzieje się sporo. Podczas trwającego Europejskiego Tygodnia Sportu dla podopiecznych zorganizowana została impreza i zajęcia sportowe, które poprowadził mistrz Polski w taekwondo pan Krzysztof Książek, który jest trenerem i prowadzi w Świętochłowicach zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Miejski Dom Pomocy Społecznej „Złota Jesień” w Świętochłowicach wraz ze Specjalistycznym Ośrodkiem Wsparcia „Przystań” przystąpił do XIII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich – Sportowego Turnieju Miast i Gmin.

W ramach tego wydarzenia wspólnie z SOW „Przystań” zorganizowana została impreza pod nazwą „Międzypokoleniowy Trening z Mistrzem”. Zajęcia i prelekcję poprowadził Mistrz Polski w taekwondo pan Krzysztof Książek. Pan Krzysztof od 1997r. prowadzi w mieście zajęcia dla dzieci i młodzieży. W ramach swojej kariery wyszkolił wielu mistrzów Polski i Śląska.

Dzięki swojej charyzmie mistrz Polski zaangażował wszystkich uczestników imprezy. Począwszy od najmłodszych do tych, którzy oczekują na swoje 100 urodziny. Na samym treningu jednak uczestnicy zajęć nie poprzestali. Dla wszystkich zorganizowano również inne konkurencje sportowe takie jak: bilard, sjoelbak i rzut do celu. To było efektywne spotkanie we wspaniałym towarzystwie.

czytaj więcej:

Marcin Banot

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Zobacz to!

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

Depositphotos 22728133 800

Tobiszowski: Parlament Europejski zatwierdza...

Straz miejska rozdaje maseczki

Maseczki dla seniorów w Świętochłowicach

D4b22e8d4b1fb6349c7d95bc5629e3c0 XL

Zamknięty Urząd Miejski

391d45802a606be64095bd7b66c67316 XL

.