Bajki świąteczne dla dzieci do oglądania całą rodziną

W Boże Narodzenie przyjemnie jest usiąść przed telewizorem i obejrzeć film. Oferta telewizji nie zawsze spełnia oczekiwania odbiorców, bowiem zwykle są to wciąż te same odgrzewane kotlety. Choć dla wielu osób oglądanie tych filmów stanowi świąteczną tradycję, niektórzy wolą oderwać się od propozycji serwowanych przez kablówkę i obejrzeć coś, co sami sobie wybiorą. Na Gandalf.com.pl znajdziesz szeroki wybór bajek świątecznych dla dzieci: w postaci filmów, w których grają aktorzy oraz animacji. Stanowią doskonały pomysł na prezent pod choinkę, który z pewnością ucieszy najmłodszych. Ponadto, bajki świąteczne dla dzieci można oglądać całą rodziną, dobrze się przy tym bawiąc i spędzając wspólnie czas. Niewątpliwie sprawią, że te świąteczne dni staną się wyjątkowe!

Bajki świąteczne dla dzieci do oglądania całą rodziną
film przyjaciele Świętego Mikołaja

Bajki o Mikołaju, dzięki którym święta nabierają magii

Dzieciom święta Bożego Narodzenia kojarzą się przede wszystkim z prezentami, a co za tym idzie - ze świętym Mikołajem. Bajki o Mikołaju pozwalają pielęgnować wśród najmłodszych wyobrażenie o przyjaznym staruszku z białą brodą, który rozdaje co roku upominki. Dzięki temu, że dzieci mogą je oglądać, stale wierzą w jego istnienie. Ma to pozytywny wpływ na ich rozwój, pobudza wyobraźnię, a także sprawia, że święta nabierają magii. Bajki o Mikołaju, które warto obejrzeć, to, między innymi, film animowany produkcji Disneya pod tytułem Przyjaciel Świętego Mikołaja. Opowiada o psie imieniem Łapa, który wraz ze świętym Mikołajem stara się uratować święta Bożego Narodzenia.

Bajka świąteczna, która dostarcza wiele radości i wzruszeń

W Boże Narodzenie warto postawić na bajkę świąteczną, która ma wiele pozytywnych wartości do przekazania. Należy do nich klasyka filmów animowanych dla dzieci produkcji Disneya pod tytułem Król Lew. Szczególnie warty uwagi jest pakiet filmowy, w skład który wchodzą trzy filmy: Król Lew, Król Lew II oraz Król Lew 3: Hakuna Matata. Stanowią doskonałą rozrywkę dla całej rodziny i zapewniają zarówno wiele śmiechu, jak i wzruszeń. To bajka świąteczna, która łącznie trwa prawie cztery godziny, dostarczając całej rodzinie pomysłu na spędzenie tego wyjątkowego czasu.

Król Lew kolekcja 3 filmów na DVD

Film świąteczny dla dzieci głoszący najważniejszą prawdę płynącą z Bożego Narodzenia

Inną wartościową produkcją jest film świąteczny dla dzieci pod tytułem Opowieści z Narnii. Cała kolekcja zawiera trzy części: Lew, czarownica i stara szafa, Książę Kaspian oraz Wędrowiec do Świtu. Zapewniają rozrywkę przez sześć i pół godziny. To wspaniałe historie przenoszące najmłodszych do magicznej krainy o nazwie Narnia, w której, razem z bohaterami, mogą przeżywać wyjątkowe przygody. Ten film świąteczny dla dzieci ma szansę zachwycić nie tylko najmłodszych, ale również dorosłych dzięki prawdzie, która z niego płynie: że najważniejsze w życiu to być dobrym człowiekiem. To również motto świąt Bożego Narodzenia, dlatego doskonale wpisuje się w klimat tego ważnego czasu spędzonego w gronie najbliższych.

Świąteczna bajka dopasowana do indywidualnych preferencji dzieci

Świąteczna bajka powinna być dopasowana dla dzieci bez względu na ich płeć i wiek. Na rynku filmowym istnieje ogromny wybór różnorodnych produkcji. Świetnym pomysłem na prezent pod choinkę dla dziewczynek może być pakiet trzech filmów produkcji Disneya o księżniczkach: Vaiana, Zaplątani, Kraina Lodu. Chłopcom zaś powinna spodobać się świąteczna bajka LEGO Batman z kolekcji DC. To, jaki prezent wybierzesz dla najmłodszych z okazji Gwiazdki, zależy wyłącznie od Ciebie. Warto brać pod uwagę jednak preferencje dzieci i dostosować świąteczną bajkę do ich etapu rozwojowego oraz zainteresowań.

Księgarnia Gandalf Giftfinder