Dobra lodówka do 2000 zł - TOP 3 modele marki Amica

Chcesz kupić dobrą lodówkę w atrakcyjnej cenie? Sprawdź propozycje marki Amica! To sprawdzony producent, którego sprzęty chwalone są za doskonały stosunek jakości do ceny. Zobacz, czym się kierować, by wybrać najlepszą opcję do twojej kuchni!

Jaka lodowka amica

Jaką lodówkę wybrać? Najważniejsze decyzje

Zakup nowej lodówki oznacza szereg tematów, którym trzeba się bliżej przyjrzeć! Przede wszystkim powinieneś zdecydować, czy szukasz modelu do zabudowy czy wolnostojącego. Każde z rozwiązań ma swoje zalety. Sprzęt do zabudowy sprawi, że wnętrze będzie wyglądać spójnie i elegancko. Trudno osiągnąć taki efekt, korzystając z modeli wolnostojących. Co więcej, wymiana jednego sprzętu na drugi będzie przebiegać bezproblemowo - front pozostanie niezmienny, nie trzeba spędzać godzin na doborze odpowiedniego koloru lodówki - tak, by pasowała do innych urządzeń. Lodówki do zabudowy pracują również dyskretniej - to zasługa dodatkowej izolacji.

Czy takie rozwiązanie ma wady? Przede wszystkim skomplikowany montaż i utrudnione dotarcie do urządzenia w przypadku awarii. Minusy jednej opcji będą plusami dla drugiej - sprzęty wolnostojące łatwiej zainstalować i naprawić, gdy zajdzie taka potrzeba. W przypadku najmniejszych wnętrz, gdzie liczy się każdy centymetr, mogą dać więcej możliwości aranżacji. A jak wypadają pod względem wizualnym? Całkiem dobrze - producenci rozwijają wzornictwo modeli wolnostojących - tak, by dobrze komponowały się z nowoczesnym wnętrzem. Co więcej, są również sprzęty stylizowane na retro, które mogą być prawdziwą ozdobą kuchni!

Gdy wiesz już, jakiego rodzaju sprzętu szukasz, dobrze potwierdzić, czy kupujesz klasyczną chłodziarko-zamrażarkę, czy może potrzebujesz bardziej pojemnego sprzętu. W przypadku budżetu do 2000 zł raczej powinieneś skupić się na tych pierwszych urządzeniach. Pojemne lodówki side by by side to wyższy koszt!

Jakie parametry brać uwagę, porównując poszczególne urządzenia? Przyjrzyj się przede wszystkim:

 • wymiarom lodówki;
 • pojemności;
 • klasie energetycznej;
 • generowanemu hałasowi;
 • udogodnieniom związanym z przechowywaniem określonego rodzaju żywności;
 • dodatkowym funkcjom;
 • zastosowanym technologiom;
 • łatwemu sterowaniu;
 • atrakcyjnemu designowi.

Zastanawiasz się, jaka lodówka firmy Amica będzie dobrą opcją? W budżecie do 2000 zł znajdziesz kilka ciekawych propozycji, z których będziesz zadowolony wiele miesięcy po zakupie!

Polecane lodówki Amica - top 3 propozycje

Zobacz najchętniej kupowane lodówki marki Amica! Każda z nich to wolnostojąca chłodziarko-zamrażarka, która będzie dobrym uzupełnieniem nowoczesnej kuchni!

 • AMICA FK2415.3UX - jeden z najlepiej sprzedających się sprzętów - kupisz go za ok. 1300 zł! Pojemność chłodziarki to 146 l, zamrażarki - 84 l. Model w modnym kolorze inox ma klasę energetyczną F. Dzięki technologii FrostControl odszranianie zamrażarki będzie znacznie łatwiejsze! Zwróć uwagę na wygodny pojemnik na owoce i warzywa, a także rozwiązanie FlexiShelf - możesz dostosować wnętrze lodówki do swoich potrzeb.
 • AMICA FK2695.4FT - dobrze prezentujący się model w górnej granicy zakładanego budżetu. Chłodziarka ma pojemność 161 l, zamrażarka - 70 l. Klasa energetyczna tego modelu to F. Zastosowano tu technologię Total No Frost. VitControl Plus oznacza lepsze warunki przechowywania warzyw i owoców - m.in. dzięki regulacji wilgotności. Spodoba ci się również funkcja Super chłodzenie i możliwość dostosowania wnętrza do swoich potrzeb - FlexiShelf.
 • AMICA FK2515.4UTX - model za ok. 1500 zł w kolorze inox, o klasie energetycznej F. Chłodziarka ma pojemność 183 l, zamrażarka - 84 l. Znajdziesz tu omówiona wcześniej technologię FrostControl i FlexiShelf. Specjalny filtr FreshOn zapewni dłuższą świeżość warzyw i owoców!

Chcesz poznać więcej modeli wartych uwagi? Sprawdź wszystkie lodówki Amica w sklepie MediaMarkt i zdecyduj, który z proponowanych sprzętów najlepiej odpowiada twoim potrzebom!