Jubileusz 15-lecia kabaretu Paranienormalni. Znani kabareciarze wystąpią w Świętochłowicach

Od lat bawią i rozśmieszają publiczność. Kabaret Paranienormalni zasłynął postacią Mariolki, w którą wcielał się Igor Kwiatkowski. Obecnie Robert Motyka i Michał Paszczyk startują z nowym programem "Bez znieczulenia", z którym odwiedzą także nasze miasto.

Paranienormalni CKŚ
„Bez znieczulenia" to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swoich występów scenicznych. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze znanych nam skeczów. Nowe historie i postaci mają zaskoczyć widzów w jubileuszowym programie kabaretu Paranienormalni, który wystąpi już 19 września w Centrum Kultury Śląskiej (Świętochłowice-Zgoda).

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

„Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15-latek w obliczu pandemii, jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart! Kiedy nawet lasy zostają zamknięte, w artyście budzi się wena.” – czytamy w opisie wydarzenia.

Bilety są dostępne poprzez stronę: https://biletyna.pl/event/view....