Sobotni festyn w Lipinach zostaje odwołany. Impreza przeniesiona jest na „Skałkę”

Ze względu na uroczystości pogrzebowe zmarłej w tragicznych okolicznościach mieszkanki naszego miasta, jutro w dzielnicy Lipiny nie będzie muzycznej imprezy.

Ałoba festyn w innej formie

Decyzją prezydenta Daniela Begera jutrzejsze „Muzyczne Spotkania Sąsiadów z Radiem Silesia” nie odbędą się dzielnicy Lipiny. Na prezydenckim profilu można przeczytać:

Zaplanowane na jutro w dzielnicy Lipiny wydarzenie Muzyczne Spotkania Sąsiadów z Radiem Silesia nie odbędzie się. Nowy termin festynu w dzielnicy Lipiny zostanie podany wkrótce.
Proszę o wyrozumiałość i uszanowanie tej decyzji, która wynika z zaplanowanej na jutro w Kościele Matki Bożej Różańcowej w Chropaczowie ceremonii pogrzebowej tragicznie zmarłej kilka dni temu mieszkanki naszego miasta, związanej właśnie z dzielnicami Chropaczów i Lipiny”.

Muzyczna impreza odbędzie się na „Skałce”

Prezydent poinformował także, iż ze względu na podjęte wcześniej zobowiązania finansowe wydarzenie odbędzie się na „Skałce” - jednak w innej, stonowanej formie. Festyn w Lipinach został przesunięty na wrzesień (dokładnie 4 września). Nie ulega zmianie data imprezy w Parku Chropaczowskim (przewidziana na 28 sierpnia).

czytaj więcej:

Świętochłowice Walentynkowy Bieg Par

Walentynkowy Bieg Par w Świętochłowicach

Świętochłowicki Piknik Organizacji Pozarządowych

Świętochłowicki Piknik Organizacji Pozarządowych

Rzeźba skałka

Pomarańczowy symbol „Skałki” został odnowiony

X piknik ngo

X Świętochłowicki Piknik NGO odbędzie się we wrześniu

Niadanie na trawie 3

„Śniadanie na trawie w klimacie eko” już w sobotę!

Skalka

Skatepark na Skałce. Trwa już montaż nowych...

Piknik swietochlowice

Udany piknik na świętochłowickiej Skałce