Sobotni festyn w Lipinach zostaje odwołany. Impreza przeniesiona jest na „Skałkę”

Ze względu na uroczystości pogrzebowe zmarłej w tragicznych okolicznościach mieszkanki naszego miasta, jutro w dzielnicy Lipiny nie będzie muzycznej imprezy.

Ałoba festyn w innej formie

Decyzją prezydenta Daniela Begera jutrzejsze „Muzyczne Spotkania Sąsiadów z Radiem Silesia” nie odbędą się dzielnicy Lipiny. Na prezydenckim profilu można przeczytać:

Zaplanowane na jutro w dzielnicy Lipiny wydarzenie Muzyczne Spotkania Sąsiadów z Radiem Silesia nie odbędzie się. Nowy termin festynu w dzielnicy Lipiny zostanie podany wkrótce.
Proszę o wyrozumiałość i uszanowanie tej decyzji, która wynika z zaplanowanej na jutro w Kościele Matki Bożej Różańcowej w Chropaczowie ceremonii pogrzebowej tragicznie zmarłej kilka dni temu mieszkanki naszego miasta, związanej właśnie z dzielnicami Chropaczów i Lipiny”.

Muzyczna impreza odbędzie się na „Skałce”

Prezydent poinformował także, iż ze względu na podjęte wcześniej zobowiązania finansowe wydarzenie odbędzie się na „Skałce” - jednak w innej, stonowanej formie. Festyn w Lipinach został przesunięty na wrzesień (dokładnie 4 września). Nie ulega zmianie data imprezy w Parku Chropaczowskim (przewidziana na 28 sierpnia).

czytaj więcej:

Rzeźba skałka

Pomarańczowy symbol „Skałki” został odnowiony

Niadanie na trawie eko

Moc atrakcji na "Skałce" - trwa "Śniadanie na trawie"

Niadanie na trawie 3

„Śniadanie na trawie w klimacie eko” już w sobotę!

Marcin Banot

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Zobacz to!

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

Skalka1

Skałka mocno wypięknieje na majówkę. Zobacz te...

Bawej

Piaśnicki park z gwarancją nienaruszalności....