Sobotni festyn w Lipinach zostaje odwołany. Impreza przeniesiona jest na „Skałkę”

Ałoba festyn w innej formie

Ze względu na uroczystości pogrzebowe zmarłej w tragicznych okolicznościach mieszkanki naszego miasta, jutro w dzielnicy Lipiny nie będzie muzycznej imprezy.

Decyzją prezydenta Daniela Begera jutrzejsze „Muzyczne Spotkania Sąsiadów z Radiem Silesia” nie odbędą się dzielnicy Lipiny. Na prezydenckim profilu można przeczytać:

Zaplanowane na jutro w dzielnicy Lipiny wydarzenie Muzyczne Spotkania Sąsiadów z Radiem Silesia nie odbędzie się. Nowy termin festynu w dzielnicy Lipiny zostanie podany wkrótce. 
Proszę o wyrozumiałość i uszanowanie tej decyzji, która wynika z zaplanowanej na jutro w Kościele Matki Bożej Różańcowej w Chropaczowie ceremonii pogrzebowej tragicznie zmarłej kilka dni temu mieszkanki naszego miasta, związanej właśnie z dzielnicami Chropaczów i Lipiny”.

Muzyczna impreza odbędzie się na „Skałce”

Prezydent poinformował także, iż ze względu na podjęte wcześniej zobowiązania finansowe wydarzenie odbędzie się na „Skałce” - jednak w innej, stonowanej formie. Festyn w Lipinach został przesunięty na wrzesień (dokładnie 4 września). Nie ulega zmianie data imprezy w Parku Chropaczowskim (przewidziana na 28 sierpnia).

czytaj więcej:

Niadanie na trawie eko

Moc atrakcji na "Skałce" - trwa "Śniadanie na trawie"

X piknik ngo

X Świętochłowicki Piknik NGO odbędzie się we wrześniu

Skalka1

Skałka mocno wypięknieje na majówkę. Zobacz te remonty!

Skalka

Skatepark na Skałce. Trwa już montaż nowych urządzeń....

Bawej

Piaśnicki park z gwarancją nienaruszalności. Mieszkańcy...

Osirskalka

Ruszają inwestycje w Świętochłowicach. Najpierw OSIR...

Piknik swietochlowice

Udany piknik na świętochłowickiej Skałce