Kolejne świętochłowickie szkoły dołączają do Memoriałowego konkursu. SP1 i SP5 grają o sprzęt sportowy dla swoich uczniów

W niedzielę 5 września na Stadionie Śląskim odbędzie się Lotto Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej. W czasie imprezy można zdobyć cenne nagrody. Do konkursu dołączyły dwie świętochłowickie szkoły: SP1 i SP17.

Memoriał konkurs

Już 5 września podczas wrześniowego memoriału można wygrać sprzęt lekkoatletyczny/sportowy dla swojej szkoły. Dwie kolejne szkoły ze Świętochłowic potwierdziły swój udział w konkursie.

Lotto Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej to świetna impreza sportowa, ale także okazja, by pomóc świętochłowickim szkołom w wygraniu cennych nagród.

„Zbierz kolegów z klasy, szkoły, klubu sportowego oraz Waszych bliskich i znajomych i wspólnie dopingujcie naszych lekkoatletów w Kotle Czarownic. Jeśli pojawicie się na stadionie w sile 300 osób, Wasza szkoła lub klub otrzyma 5000 złotych na zakup sprzętu sportowego!” – czytamy w regulaminie konkursu.

Pisaliśmy ostatnio, że o sprzęt walczy Szkoła Podstawowa nr 2. Do akcji dołączyły także Szkoła Podstawowa nr 1 oraz Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi. Warto śledzić profile szkół, tam pojawiają się szczegółowe informacje o haśle, które trzeba podać przed wejściem na niedzielną imprezę oraz dokładnym miejscu zbiórki.

Przybywajmy pod Stadion Śląski i pomóżmy zdobyć nagrody dla naszych uczniów ze świętochłowickich szkół. Do zabawy zaproście znajomych, sąsiadów, przyjaciół i podajcie informację dalej.

czytaj więcej:

Marcin Banot

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Zobacz to!

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

Sp2

Szkoła Podstawowa nr 2 stawia na angielski....

Kopciuch

Chcesz zlikwidować kopciucha lub zrobić...

Informator

Świętochłowickie szkoły ponadpodstawowe z nową...

Sesja

29 marca kolejna sesja Rady Miejskiej. W...