Kolejne świętochłowickie szkoły dołączają do Memoriałowego konkursu. SP1 i SP5 grają o sprzęt sportowy dla swoich uczniów

Memoriał konkurs

W niedzielę 5 września na Stadionie Śląskim odbędzie się Lotto Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej. W czasie imprezy można zdobyć cenne nagrody. Do konkursu dołączyły dwie świętochłowickie szkoły: SP1 i SP17.

Już 5 września podczas wrześniowego memoriału można wygrać sprzęt lekkoatletyczny/sportowy dla swojej szkoły. Dwie kolejne szkoły ze Świętochłowic potwierdziły swój udział w konkursie. 

Lotto Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej to świetna impreza sportowa, ale także okazja, by pomóc świętochłowickim szkołom w wygraniu cennych nagród.

„Zbierz kolegów z klasy, szkoły, klubu sportowego oraz Waszych bliskich i znajomych i wspólnie dopingujcie naszych lekkoatletów w Kotle Czarownic. Jeśli pojawicie się na stadionie w sile 300 osób, Wasza szkoła lub klub otrzyma 5000 złotych na zakup sprzętu sportowego!” – czytamy w regulaminie konkursu.

Pisaliśmy ostatnio, że o sprzęt walczy Szkoła Podstawowa nr 2. Do akcji dołączyły także Szkoła Podstawowa nr 1 oraz Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi. Warto śledzić profile szkół, tam pojawiają się szczegółowe informacje o haśle, które trzeba podać przed wejściem na niedzielną imprezę oraz dokładnym miejscu zbiórki.

Przybywajmy pod Stadion Śląski i pomóżmy zdobyć nagrody dla naszych uczniów ze świętochłowickich szkół. Do zabawy zaproście znajomych, sąsiadów, przyjaciół i podajcie informację dalej. 

czytaj więcej:

Iwona Szoka

Narodowy Dzień Powstań Śląskich rodzi się w Świętochłowicach

Huta Pokój

Zapora na granicy z Białorusią: stalowe elementy ze Śląska

Domki Fińskie w Piaśnikach 22

Kolejne tablice elektroniczne na przystankach Świętochłowic

Zzzzzzz

Wodociągi będą segregować pracowników. Czy mają prawo?

Skansen Naftowy fot Marcin Gugulski

Gorlice – niepisana stolica Beskidu Niskiego

240516672 878889536077856 6515008436310017468 n

Młodzi świętochłowiczanie rozpoczęli dzisiaj rok szkolny

Zdjęcie Główne

Lubuskie – polska Toskania na zachodzie kraju