Koncert młodej wokalistki odbędzie się na scenie przy dawnej KWK Polska

W piątek, 13 sierpnia, na scenie muzycznej przy dawnej Kopalni Polska zaśpiewa Kamila Krawczyk - autorka tekstów i piosenkarka.

Kamila Krawczyk, to 17-letnia wokalistka z Rybnika, która tworzy piosenki w klimatach Pop, R’n’B, indie, inspirowane mnogością emocji, które dostarcza jej życie. Kamila pracuje nad materiałem muzycznym wraz z DaMo Producent (m.in. Coast Patrol, mOnly, MRCI, Kamil Krawczyk, Songwriting Camp ZAiKS 2019), ekipa wydaje muzykę własnym sumptem i pracuje w studio Nie To Nie Records. Pierwszy singiel pt. „Better Part” ww. duetu producenckiego opowiada o trudnej miłości nastolatków.

Do współpracy przy piosence został zaproszony Kamil Machulec z zespołu TABU, okraszając utwór wspaniałymi gitarami akustycznymi.

Piosenka została bardzo dobrze przyjęta przez lokalne, jak i ogólnopolskie media m.in. Polskie Radio Katowice (7 tygodni na liście przebojów), TVP Katowice, Radio Wieluń, Radio Dla Ciebie, Radio Praga, a także wiele innych.

Kamila Krawczyk ma już na swoim koncie kilka wydanych singli oraz koncertów, a także nagrany materiał na całą płytę (powstanie zespołu zbiegło się z epidemią COVID-19).

Zespoły akompaniujący Kamili na żywo to profesjonalna ekipa muzyczna z długoletnim stażem, która ma za sobą występy w ogólnopolskiej telewizji, wygraną w Coke Live Festiwal (1 miejsce w kategorii POP), Rockstars Pozytywna Energia oraz Festiwal Suportów, a także wiele koncertów przed ogólnopolskimi, jaki zagranicznymi gwiazdami m.in. Modern Talking, Bracia, Patrycja Markowska. Zespół, z którym występuje Kamila, gra na gitarze, basie i perkusji.

Serdecznie zapraszamy na Koncert Kamili Krawczyk pod Wieżami KWK Polska. Start w piątek - 13 sierpnia - o godzinie 18:00.

Fot.Bartłomiej Kukucz