Koncert młodej wokalistki odbędzie się na scenie przy dawnej KWK Polska

W piątek, 13 sierpnia, na scenie muzycznej przy dawnej Kopalni Polska zaśpiewa Kamila Krawczyk - autorka tekstów i piosenkarka.

Kamila Krawczyk, to 17-letnia wokalistka z Rybnika, która tworzy piosenki w klimatach Pop, R’n’B, indie, inspirowane mnogością emocji, które dostarcza jej życie. Kamila pracuje nad materiałem muzycznym wraz z DaMo Producent (m.in. Coast Patrol, mOnly, MRCI, Kamil Krawczyk, Songwriting Camp ZAiKS 2019), ekipa wydaje muzykę własnym sumptem i pracuje w studio Nie To Nie Records. Pierwszy singiel pt. „Better Part” ww. duetu producenckiego opowiada o trudnej miłości nastolatków.

Do współpracy przy piosence został zaproszony Kamil Machulec z zespołu TABU, okraszając utwór wspaniałymi gitarami akustycznymi.

Piosenka została bardzo dobrze przyjęta przez lokalne, jak i ogólnopolskie media m.in. Polskie Radio Katowice (7 tygodni na liście przebojów), TVP Katowice, Radio Wieluń, Radio Dla Ciebie, Radio Praga, a także wiele innych.

Kamila Krawczyk ma już na swoim koncie kilka wydanych singli oraz koncertów, a także nagrany materiał na całą płytę (powstanie zespołu zbiegło się z epidemią COVID-19).

Zespoły akompaniujący Kamili na żywo to profesjonalna ekipa muzyczna z długoletnim stażem, która ma za sobą występy w ogólnopolskiej telewizji, wygraną w Coke Live Festiwal (1 miejsce w kategorii POP), Rockstars Pozytywna Energia oraz Festiwal Suportów, a także wiele koncertów przed ogólnopolskimi, jaki zagranicznymi gwiazdami m.in. Modern Talking, Bracia, Patrycja Markowska. Zespół, z którym występuje Kamila, gra na gitarze, basie i perkusji.

Serdecznie zapraszamy na Koncert Kamili Krawczyk pod Wieżami KWK Polska. Start w piątek - 13 sierpnia - o godzinie 18:00.

Fot.Bartłomiej Kukucz

czytaj więcej:

Mikołaj (zdjęcie ilustracyjne)

Specjalny tramwaj z Mikołajem przejedzie przez miasto

Kasztel w Szymbarku Foto Natalia Pacana Roman

Piękne krajobrazy, majestatyczne góry - karpating zaprasza!

Zdjęcie Główne

Rejs po wielkich jeziorach mazurskich z Żeglugą Mazurską!

Paranienormalni CKŚ

Znany kabaret we wrześniu zawita do Centrum Kultury Śląskiej

ZDJĘCIE GŁÓWNE

Odkryj magiczny Szydłów, zwany stolicą śliwki!

Holiday Golden Resort

Rodzinny odpoczynek nad morzem? Tylko Holiday Golden Resort!

Harry z lipin

Magiczne wakacje z Harrym Potterem w lipińskiej „Grocie”