Konkurs na logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Młodzieżowa Rada Miejska w Świętochłowicach wznowiła działalność po pandemicznej przerwie. Jedną z jej pierwszych inicjatyw jest… konkurs na logo rady – informuje świętochłowicki magistrat.

Urząd Miejski w Świętochłowicach

W konkursie na logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Świętochłowicach mogą wziąć udział uczniowie klas 6-8 szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych. Wybrany projekt będzie wykorzystywany w celach promocyjnych i identyfikacyjnych rady.

- Logo powinno być czytelne, łatwe do zapamiętania, wzbudzać pozytywne emocje i zawierać frazę „Młodzieżowa Rada Miejska w Świętochłowicach” lub „MRM w Świętochłowicach”. Projekt możecie przygotować indywidualnie lub w grupach maksymalnie 3-osobowych (złożonych z uczniów z tej samej szkoły) – tłumaczą w świętochłowickim Urzędzie Miejskim.

Projekty można składać od 17 stycznia do 7 lutego 2022 r. Osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach, przy ul. Katowickiej 54 lub elektronicznie na adres mrm@swietochlowice.pl. Organizatorzy konkursu zapowiadają, że na jego laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

czytaj więcej:

Świętochłowicka rodzina

Wyniki świętochłowickich konkursów

Dziecko na sankach

Ferie zimowe w Świętochłowicach. Co zaplanowano?

X piknik ngo

X Świętochłowicki Piknik NGO odbędzie się we wrześniu

Marcin Banot

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Zobacz to!

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

Mlodziezowa rada

W Świętochłowicach rozpoczęła działalność...