Konkurs na logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Młodzieżowa Rada Miejska w Świętochłowicach wznowiła działalność po pandemicznej przerwie. Jedną z jej pierwszych inicjatyw jest… konkurs na logo rady – informuje świętochłowicki magistrat.

Urząd Miejski w Świętochłowicach

W konkursie na logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Świętochłowicach mogą wziąć udział uczniowie klas 6-8 szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych. Wybrany projekt będzie wykorzystywany w celach promocyjnych i identyfikacyjnych rady.

- Logo powinno być czytelne, łatwe do zapamiętania, wzbudzać pozytywne emocje i zawierać frazę „Młodzieżowa Rada Miejska w Świętochłowicach” lub „MRM w Świętochłowicach”. Projekt możecie przygotować indywidualnie lub w grupach maksymalnie 3-osobowych (złożonych z uczniów z tej samej szkoły) – tłumaczą w świętochłowickim Urzędzie Miejskim.

Projekty można składać od 17 stycznia do 7 lutego 2022 r. Osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach, przy ul. Katowickiej 54 lub elektronicznie na adres mrm@swietochlowice.pl. Organizatorzy konkursu zapowiadają, że na jego laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

czytaj więcej:

Koza

W Świętochłowicach znaleziono… kozę

Węgiel

Dodatek węglowy w Świętochłowicach. Wiemy, jak go dostać!

Postanowienie prokuratury

Prokuratura zwraca sprzęt przywłaszczony przez Dawida K.

Świętochłowicka rodzina

Wyniki świętochłowickich konkursów

X piknik ngo

X Świętochłowicki Piknik NGO odbędzie się we wrześniu

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

Mlodziezowa rada

W Świętochłowicach rozpoczęła działalność...