Literacki spacer śladami bohaterów powieści „Ukochaj na śmierć” Roberta Ostaszewskiego. Spotkanie z czytelnikami w Świętochłowicach

UM Świętochłowice
Spacer literacki R Ostaszewski Ukochaj na śmierć 2

Już jutro w Świętochłowicach odbędzie się literacki spacer tropem bohaterów powieści "Ukochaj na śmierć" Roberta Ostaszewskiego – autora powieści kryminalnych, felietonisty i krytyka literackiego. Spotkanie poprowadzi Monika Kassner – świętochłowiczanka, pisarka i działaczka społeczna. Warto wziąć udział w tym literackim spotkaniu.

Na fanów książek Roberta Ostaszewskiego czeka nie lada gratka. 15 września będzie miało miejsce nietypowe spotkanie z czytelnikami w Świętochłowicach. Jutro pod Urzędem Miejskim (ul. Katowicka 54) o godzinie 17.00 odbędzie się literacki spacer śladami bohaterów powieści „Ukochaj na śmierć”. Wycieczkę z udziałem autora poprowadzi Monika Kassner – autorka kryminałów retro, których akcja też rozgrywa się w naszych Świętochłowicach. Zapowiada się wyjątkowe spotkanie z literaturą i świetnymi osobami, na które po prostu warto przyjść.

Co ciekawego odkrył w naszym mieście pisarz kryminałów Robert Ostaszewski? O tym dowiemy się jutro, spacerując po Świętochłowicach.

Dla najbardziej aktywnych uczestników będą czekać nagrody książkowe!

Spacer literacki R Ostaszewski Ukochaj na śmierć 2

czytaj więcej: