Łukasz Ściebiorowski - sprawdź, zadzwoń, porozmawiaj

Niewielu kandydatów jest zaangażowanych w nasze sprawy stale. Niewielu podaje swój numer telefonu. Niewielu po zdobyciu mandatu pamięta o wyborcach. Najczęściej znikają z przestrzeni publicznej na cztery lata. Łukasz Ściebiorowski jest inny.

Sciebiorowski

Od kilkunastu lat funkcjonuje w przestrzeni publicznej jako radny Rady Miasta. Jego telefon jest publicznie znany 502-722-74. Można zadzwonić, porozmawiać. Ilu takich kandydatów poznałeś?

Łukasz Ściebiorowski angażuje się w sprawy Śląska. Jest wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Chcą zniszczyć Żabie Doły - jest na miejscu. Pojawia się możliwość składowania nielegalnych odpadów - to on nagłaśnia temat. Złe decyzje dotyczące S11 - to on interweniuje. Ktoś potrzebuje pomocy - uruchamia zbiórkę. Można na niego liczyć w każdej sytuacji.

Przeglądając wydarzenia jego nazwisko znajdziecie przy wielu z nich. Jeśli nie był bezpośrednio zaangażowany - zapewne tam był. Może odnajdziecie go na zdjęciach. Na jego profilu facebookowym znajdziecie z pewnością fotografie znanych sobie miejsc - bo Łukasz Ściebiorowski kocha Śląsk.

Zerknijcie na jego program wyborczy - to kilka wybranych problemów bliskich mieszkańcom Śląska: S11, DTŚ północ, A1, ustawa żłobkowa, ustawa odorowa, ustawa śmieciowa. Konkretny człowiek.

Zamiast głosować na szyldy partyjne, zamiast stawiać na "jedynki", których osobiście nie znacie - warto tym razem zagłosować na synka stąd. Nawet jeśli nie poznaliście się dotąd osobiście, z pewnością jeśli zostanie posłem - to szybko się zmieni.

Łukaszz Ściebiorowski - nasz poseł. Nasz człowiek. Poseł, do którego możesz zadzwonić z problemem lub zwyczajnie pogadać: 502-722-741

Materiał sfinansowany przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELON