Nie przegap! Wotore 4, czyli pojedynek na gołe pięści już w ten piątek w Kato

Dobre wieści. Pierwsza w Polsce organizacja specjalizująca się w walkach na gołe pięści powraca po sporej pauzie. W najbliższy piątek, czyli 21 stycznia 2022 roku w katowickiej Walcowni rozegra się widowiskowa gala Wotore 4. Czy walki będzie można oglądać online? Czy przedstawiono już karty walk? Uchylamy rąbka tajemnicy.

Wotore4

Miłośnicy sportów walki, przyzwyczaili się do niezapomnianych wrażeń. Niestety, boks czy MMA nie napędza ich tak, jak wcześniej. Za to gale, podczas których zawodnicy bija się na gołe pięści, owszem. Jedno jest pewne, takie widowiska to „crème de la crème” dla osób żądnych mocniejszych wrażeń.

Na całe szczęście, katowicka Organizacja zadbała o fanów z Polski. Jako pierwsza w kraju nad Wisłą, zorganizowała galę walki Wotore, podczas której uczestnicy biją się na gołe pięści.

Wotore 4 – co z kartą walk?

21 stycznia br. to data, która zbliża się coraz większymi krokami. To właśnie w tym dniu zaplanowano galę Wotore 4. Czego nie mogą się doczekać się kibice? Walki wieczoru, czyli pojedynku aktualnego mistrza Michała Pasternaka z Simonem Henriksenem. „Wampira” czeka trudne zadanie. Henriksen posiada doświadczenie, ponieważ brał udział w walkach słynnej organizacji King of the Streets.

To nie koniec. Kibice mogą również śledzić losy innych zawodników, którzy zmierzą się w czterech superfightach. To właśnie w nich wystąpią m.in.: Kamil Janik, Eric Olsen, Roger Burjański, Artur Saładiak. W dodatkowej części (turnieju) pojawi się 8 zawodników.

Wotore 4: KARTA WALK

WALKA WIECZORU

  • Simon Henriksen - Michał Pasternak

SUPERFIGHT

  • Eric Olsen - Kamil Janik
  • Artur Saładiak - Denis Makowski
  • Piotr Więcławski - Denis Labryga
  • Roger Burjański - Bartosz Kwiatkowski

UCZESTNICY TURNIEJU (docelowo będzie 8 zawodników)

  • Marcin Szołtysik
  • Kamil Heberlein
  • Bartosz Zaczeniuk
  • Krzysztof Pietraszek

Wotore 4 – co z transmisją na żywo?

Dobra wieści. Wotore 4 będzie transmitowane na żywo w internecie i to w systemie PPV. Cena relacji na żywo to 29,99 zł. Chętni mogą ją wykupić TUTAJ.

Piątkową galę Wotore 4 poprowadzi Marcin Wrzosek i Łukasz Zaborowski. O komentarze zadbają: Łukasz Jurkowski i Filip Błachut.

czytaj więcej:

Speedrower

Speedrowery w Świętochłowicach

Śląsk Świętochłowice Unia Rędziny

Dwubramkowa wygrana dla MKS-u Śląska Świętochłowice

Wolontariusze Z Liceum im. Jana Kochanowskiego w Świętochłowicach pracowali na Drużynowych Mistrzostwach Europy w lekkoatletyce

Świętochłowiccy wolontariusze pomogli w Mistrzostwach Europy

Julia

Julia Grzesista w reprezentacji

Attachment

Wymiana ciosów w Jaworznie

Tornado3

Sportowe Lipiny wystartują z siłą tornada!

1

Jubileuszowy turniej dla „Absynentów”