Pierwszy sklep Netto w Świętochłowicach. Zastąpił Tesco przy ul. Katowickiej

W czwartek, 20 stycznia 2022 r., otwarto pierwszy sklep Netto w Świętochłowicach. Placówka zastąpiła jeden ze sklepów sieci Tesco. Do soboty trwają tam promocje, które sięgają nawet 50%.

fot. Netto
Netto

Pierwsze świętochłowickie Netto zlokalizowane jest przy ul. Katowickiej 31A, gdzie jeszcze niedawno było Tesco. Sklep ma powierzchnię ok. 650 m2 i wyposażony jest kasy samoobsługowe. Czynny będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00 – 22.00. Z okazji otwarcia dla klientów przygotowana została specjalna oferta obejmująca obniżki cen sięgające nawet ponad 50 proc.

- Przygotowaliśmy szereg naprawdę dobrych promocji. Oferta obowiązuje od 20 do 22 stycznia. To dobry moment na uzupełnienie domowych zapasów, ale także na zapoznanie się z asortymentem Netto. Liczymy na to, że wśród klientów, którzy odwiedzą Netto w dniu otwarcia, znajdzie się wielu takich, którzy wybiorą nasz sklep na miejsce swoich codziennych zakupów - mówi Patrycja Kamińska, PR Manager Netto Polska.

W ofercie Netto znajduje się ponad trzy tysiące produktów, w tym 1/3 to produkty marek własnych. Wśród nich są głównie produkty spożywcze, ale dostępne są również: małe AGD, meble i elementy wyposażenia domu, zabawki czy sprzęty elektroniczne.

Duńska sieć handlowa Netto jest obecna na polskim rynku od 26 lat. Firma ma w Polsce 500 sklepów i pięć centrów dystrybucyjnych, zatrudnia ok. 6 tys. osób. W ubiegłym roku sieć Netto przejęła ponad 300 sklepów Tesco, które są sukcesywnie otwierane pod nową marką.

czytaj więcej:

Świętochłowice Znalezione rowery 2

Szukasz swojego roweru? Może mają go w Świętochłowicach

Świętochłowice wiadukt kolejowy

Wiadukt kolejowy w Świętochłowicach do przebudowy

Swiętochłowice Mijanka

Szykuje się remont kolejnego torowiska w Świętochłowicach.

Straż Miejska

Zmiany na ulicy Katowickiej w centrum. Od kiedy?

Marcin Banot

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Zobacz to!

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

Swietochlowice swieta

Świętochłowice szykują się na święta