Pierwszy sklep Netto w Świętochłowicach. Zastąpił Tesco przy ul. Katowickiej

W czwartek, 20 stycznia 2022 r., otwarto pierwszy sklep Netto w Świętochłowicach. Placówka zastąpiła jeden ze sklepów sieci Tesco. Do soboty trwają tam promocje, które sięgają nawet 50%.

fot. Netto
Netto

Pierwsze świętochłowickie Netto zlokalizowane jest przy ul. Katowickiej 31A, gdzie jeszcze niedawno było Tesco. Sklep ma powierzchnię ok. 650 m2 i wyposażony jest kasy samoobsługowe. Czynny będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00 – 22.00. Z okazji otwarcia dla klientów przygotowana została specjalna oferta obejmująca obniżki cen sięgające nawet ponad 50 proc.

- Przygotowaliśmy szereg naprawdę dobrych promocji. Oferta obowiązuje od 20 do 22 stycznia. To dobry moment na uzupełnienie domowych zapasów, ale także na zapoznanie się z asortymentem Netto. Liczymy na to, że wśród klientów, którzy odwiedzą Netto w dniu otwarcia, znajdzie się wielu takich, którzy wybiorą nasz sklep na miejsce swoich codziennych zakupów - mówi Patrycja Kamińska, PR Manager Netto Polska.

W ofercie Netto znajduje się ponad trzy tysiące produktów, w tym 1/3 to produkty marek własnych. Wśród nich są głównie produkty spożywcze, ale dostępne są również: małe AGD, meble i elementy wyposażenia domu, zabawki czy sprzęty elektroniczne.

Duńska sieć handlowa Netto jest obecna na polskim rynku od 26 lat. Firma ma w Polsce 500 sklepów i pięć centrów dystrybucyjnych, zatrudnia ok. 6 tys. osób. W ubiegłym roku sieć Netto przejęła ponad 300 sklepów Tesco, które są sukcesywnie otwierane pod nową marką.