Pirackie wakacje w Świętochłowicach

Gry i zabawy, zajęcia plastyczno-techniczne i bal przebierańców – tak zapowiadają się „Pirackie Wakacje” w Świętochłowicach.

fot. pixabay.com
Flaga piracka

„Pirackie Wakacje” organizuje Sekcja Aktywności Lokalnej i Świetlicy Środowiskowej „Promyk” w Świętochłowicach, która działa przy ul. Chorzowskiej 73 (w budynku CKŚ „Grota”). Zajęcia będą się odbywać od 4 do 15 lipca w każdy wtorek, środę i czwartek, w godzinach 10.00 – 14.00. Z bezpłatnych zajęć mogą skorzystać dzieci w wieku od 8 do 13 lat.

- W ramach zajęć zaplanowano gry i zabawy ruchowe, warsztaty plastyczno-techniczne, gry i zabawy przy muzyce, gra terenowa oraz piracki bal przebierańców. Z zajęć będzie mogło skorzystać maksymalnie 30 osób – informuje świętochłowicki Urząd Miejski.

Zapisy na zajęcia przyjmowane są telefonicznie pod nr tel. 508 622 461, mailowo pod adresem okarwowska@ops-sw.pl, za pośrednictwem wiadomości na portalu Facebook na profilu Program Aktywności Lokalnej "Razem Możemy Więcej" - OPS Świętochłowice lub osobiście przy ul. Chorzowskiej 73.

Pirackie Wakacje
Pirackie Wakacje