Podejrzewany o kradzież w świętochłowickiej drogerii. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu jego tożsamości

Policjanci ze Świętochłowic opublikowali wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież w jednej z drogerii na terenie miasta. Proszą o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Śledczy ze Świętochłowic prowadzą czynności w sprawie kradzieży, do której doszło 5 lutego 2022 r. Z drogerii na terenie miasta skradziono m.in. perfumy, a wizerunek podejrzewanego o kradzież zarejestrowały kamery monitoringu. Policja opublikowała zdjęcia mężczyzny i prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Rysopis podejrzewanego o kradzież w Świętochłowicach

Mężczyzna podejrzewany o kradzież ma około 30-35 lat. Ubrany był czerwoną kurtkę, czarną bluzę, granatowe spodnie i czarne sportowe buty. Założone miał także okulary korekcyjne.

Świadkowie kradzieży oraz osoby mogące rozpoznać poszukiwanego mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Świętochłowicach:

  • pod nr telefonu 47 85 44 280
  • za pośrednictwem poczty elektronicznej: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl
  • z dowolną jednostką Policji osobiście
  • lub telefonicznie pod numerem 112

Informacje można też przesyłać za pośrednictwem anonimowej skrzynki „Powiadom nas” na stronie internetowej świętochłowickiej policji. Mundurowi podkreślają, że każda wiadomość będzie dokładnie sprawdzona, a osoby informujące mają gwarancję anonimowości.