Podziękowania dla dzielnicowego ze Świętochłowic. Pomógł mieszkańcom budynku w centrum miasta

Dzięki współpracy dzielnicowego ze Świętochłowic, mł. asp. Patryka Klekota, z mieszkańcami udało się poprawić bezpieczeństwo w jednym z budynków w centrum miasta. Wdzięczni za pomoc lokatorzy wysłali pisemne podziękowanie do Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach.

Świętochłowice policja
- W imieniu swoim oraz lokatorów Kubiny 14 w Świętochłowicach chciałbym podziękować Panu Komendantowi za dotychczasową współpracę z naszym dzielnicowym Patrykiem Klekotem, który zajął się naszym problemem oraz stanem faktycznym naszej klatki schodowej – czytamy w liście.

Dalej mieszkaniec pisze, że klatka schodowa została wyremontowana i w końcu budynek jest w sposób należyty zabezpieczony od głównej ulicy i od strony podwórza. Wyraża też nadzieję, że priorytetowego działania, którym objęty był budynek, mieszkańcy będą mogli liczyć na dalszą współpracę.

W budynku na ul. Kubiny w Świętochłowic jest teraz bezpieczniej

W świętochłowickiej komendzie tłumaczą, że zgodnie z planem priorytetowym dzielnicowego mł. asp. Patryk Klekot działał tak, by mieszkańcom budynku przy ul. Kubiny żyło się bezpieczniej.

- Zdarzały się sytuacje, gdzie osoby niebędące mieszkańcami tego budynku spożywały tam alkohol, zanieczyszczały i dewastowały klatkę schodową – mówi mł. asp. Michał Tomanek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach.

Dzięki działaniom dzielnicowego, przy współpracą z administracją, udało się zabezpieczyć wejścia do budynku.

Podziękowanie dla dzielnicowego ze Świętochłowic
Podziękowanie dla dzielnicowego ze Świętochłowic
Swietochlowice wpadl z narkotykami

Może Cię zainteresować:

Poszukiwany ze Świętochłowic wpadł z narkotykami

Autor: Redakcja NGS24

23/02/2023

Swietochlowice zaginiony piotr stempa

Może Cię zainteresować:

Zaginął Piotr Stempa ze Świętochłowic. Mężczyzna ma 66 lat

Autor: Redakcja NGS24

22/02/2023