Policjanci poszukują właścicieli rowerów. Znaleziono je na Zgodzie i w Lipinach

Policjanci ze Świętochłowic poszukują właścicieli trzech rowerów. Jednoślady zostały znalezione w dzielnicy Zgoda i Lipiny.

Rowery zostały znalezione w ubiegłym roku (20 stycznia i 17 maja 2021 r.), ale dopiero teraz świętochłowicka policja poinformowała, że poszukuje ich właścicieli. Chodzi o:

  • rower koloru czarnego z napisem „Viscontea”, znaleziony 20 stycznia 2021 roku przez jednego z mieszkańców miasta w okolicy ogródków działkowych przy ulicy Wojska Polskiego w Świętochłowicach
  • dwa rowery znalezione przez policjantów w okolicy boiska „Naprzód Lipiny” przy ulicy Łagiewnickiej w Świętochłowicach – jeden w kolorze biało czerwonym, drugi w kolorze srebrno-fioletowym z napisem „Atlanta”

Właściciele lub użytkownicy, którzy mogą udokumentować własność mienia, proszeni są o zgłoszenie się do Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach, by odebrać swoje rowery. Jeżeli tacy się nie zgłoszą, to jednoślady zostaną przekazane do Biura Rzeczy Znalezionych.

Osoby posiadające informację do kogo należą rowery proszone są o kontakt z sekretariatem Wydziału Prewencji świętochłowickiej komendy, pod numerem telefonu 47 85 442 60, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.

czytaj więcej:

Świętochłowice Znalezione rowery 2

Szukasz swojego roweru? Może mają go w Świętochłowicach

Świętochłowice Zatrzymany włamywacz

Sąsiedzi zareagowali. Złapano włamywacza w Świętochłowicach

Świętochłowice Nowy komendant policji

Nowy komendant policji w Świętochłowicach

Niebezpieczna sytuacja na przejściu dla pieszych

O włos od tragedii na przejściu dla pieszych

Tory kolejowe

Śmiertelne potrącenie na torach w Świętochłowicach

Świętochłowice poszukiwani złodzieje

Poszukiwani złodzieje ze Świętochłowic

Policja kontrole

Wpadł, bo nie miał maseczki