Pomysłowy prezent na 40-ste urodziny

40-stka to te okrągłe urodziny, które po prostu, trzeba hucznie świętować. Jubilaci planują swoje przyjęcia i naturalnie, zapraszają najbliższe osoby w swoim życiu – rodzinę, przyjaciół. Tu pojawia się problem. Część zaproszonych osób nie wie, co kupić z okazji rozpoczęcia nowej dekady. Zwlekają z decyzją do ostatniego momentu, co kończy się różnie. Po co się tak męczyć? Wystarczy zaznajomić się z propozycjami pomysłowych prezentów na 40-ste urodziny, oszczędzając czas i nerwy. Poznajcie je.

Zdjęcie główne

W poszukiwaniu prezentu na 40-stkę!

Wiele osób ma ogromny problem z kupnem prezentu, zwłaszcza gdy chodzi o tak, okrągłą rocznicę jak 40-ste urodziny. Gdzie tkwi problem? Z jednej strony zaproszeni goście pragną być oryginalni i szukają prezentu rzucającego na kolana. Z drugiej zaś strony, obawiają się, że wybrany przez nich upominek nie spodoba się solenizantowi czy solenizantce. W efekcie tak długo zwlekają z wyborem, że kupują prezent na ostatni moment i nie jest on dobrze przemyślany. Może w takiej sytuacji warto skorzystać z prezentowych poradników, które mogą pomóc w znalezieniu ideału?

Coś dla 40-latka…

Naturalnie nasuwa się pytanie, z czego ucieszyłby się świeżo upieczony 40-latek? Cóż opcji jest wiele. Sprawdzony prezent na 40 urodziny dla niego

to zarówno:

  • Komplet szklanek do whisky,
  • Personalizowana karafka,
  • Zestaw do pokera,
  • Urodzinowa koszulka,
  • Spinki do mankietów,

czy niezbędnik brodacza, o ile solenizant takową posiada. Oczywiście, jeżeli goście posiadają większy budżet lub robią zrzutkę na prezent wówczas z pewnością powinni pomyśleć o zainteresowaniach jubilata. Jeżeli jest on audiofilem, może bilet na koncert ulubionego zespołu byłby dobrym pomysłem? Symboliczna piersiówka z grawerem stanowiłaby idealne uzupełnienie całości.

Coś dla 40-latki…

Wybierając prezent dla 40-latki trzeba liczyć się z jej poczuciem humoru. Wiele kobiet rozpoczyna kolejną dekadę w swoim życiu z uśmiechem na ustach. W tym wypadku może warto postawić na oryginalne prezenty jak:

  • Koszulka,
  • Kieliszek do wina,
  • Poduszkę z własnym zdjęciem,
  • Stojak na wino,

na których można umieścić personalizowany tekst, nawiązujący do 40-stych urodzin? Brzmi nieźle. Oczywiście, jeżeli solenizantka stroni od tego rodzaju żartów, wówczas biżuteria czy książka ulubionego autora będzie również dobrym pomysłem.

Dodatki to podstawa

Zgadza się! Idealnym uzupełnieniem każdego prezentu jest bukiet kwiatów, czekoladki i oczywiście kartka urodzinowa. Z okazji 40-stych urodzin można trochę zaszaleć i zastąpić ulubione kwiaty - słodyczami, czekoladki – personalizowanymi miętówkami. Duża kartka urodzinowa KOLAŻ ZDJĘĆ z różnych etapów życia również byłaby dobrym pomysłem! Wybierając prezent na 40-ste urodziny warto kierować się nie tylko zainteresowaniami solenizantów, ale również humorem. Przecież 40-ste urodziny każdy obchodzi tylko raz w życiu!
Wybór prezentu na 40-ste urodziny, wcale nie musi być trudny!