Poszukiwani złodzieje ze Świętochłowic. Okradli drogerię

Świętochłowicka policja opublikowała wizerunki dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzież w jednej z drogerii na terenie miasta. Mundurowi proszą o pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Do kradzieży w jednej z drogerii na terenie Świętochłowic doszło 19 stycznia 2022 r. Podejrzewani ukradli szczoteczki elektryczne, a ich wizerunki zarejestrowały kamery monitoringu. Policja opublikowała zdjęcia mężczyzn i prosi o pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Rysopis podejrzanych o kradzież w Świętochłowicach

Pierwszy z poszukiwanych mężczyzn ubrany był w czarną kurtkę, długie szare spodnie, czarne sportowe buty z jasnymi wstawkami w okolicy pięt i czarną zimową czapkę.

Drugi z nich miał na sobie czarną kurtę i czarne spodnie, szarą bluzę z kapturem, niebieskie sportowe buty ze skośnymi białymi paskami na boku oraz czapkę z daszkiem grafitową lub khaki z biało-czerwonym emblematem, a na twarzy miał maseczkę.

Świadkowie zdarzenia oraz osoby mogące rozpoznać mężczyzn lub posiadające informacje mogące się przyczynić do ustalenia ich tożsamości, proszeni są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Świętochłowicach:

  • pod nr telefonu 47 85 44 280
  • za pośrednictwem poczty elektronicznej: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl
  • z dowolną jednostką Policji osobiście
  • lub telefonicznie pod numerem 112

Informacje można też przesyłać za pośrednictwem anonimowej skrzynki „Powiadom nas” na stronie internetowej świętochłowickiej policji. Każda wiadomość zostanie dokładnie sprawdzona. Policjanci podkreślają, że osoby informujące mają gwarancję anonimowości, nikt nie będzie dopytywany ani w żaden sposób niepokojony.