Podejrzewany o kradzież w Świętochłowicach poszukiwany przez policję

Policjanci ze Świętochłowic poszukują mężczyznę, który jest podejrzany o kradzież w jednej z drogerii. Mundurowi opublikowali jego wizerunek i proszą mieszkańców o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

fot. KMP w Świętochłowicach
Świętochłowice poszukiwany

Poszukiwany mężczyzna podejrzewany jest o kradzież w jednej ze świętochłowickich drogerii. Doszło do niej 7 marca 2022 r., a łupem padły szczoteczki elektryczne. Sklepowy monitoring zarejestrował wizerunek mężczyzny, który opublikowała policja.

Rysopis podejrzewanego o kradzież

Mężczyzna podejrzewany o kradzież w drogerii ubrany był w czerwoną kurtkę oraz czarne długie spodnie z jasną wstawką poniżej kolana. Na twarzy miał założony czarny komin.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Świętochłowicach:

Informacje można też przesyłać za pośrednictwem anonimowej skrzynki „Powiadom nas” na stronie świętochłowickiej komendy. Policjanci zapewniają, że każda wiadomość zostanie dokładnie sprawdzona, a osoby informujące mają gwarancję anonimowości.