Profesjonalna hurtownia materiałów meblowych na Śląsku – ciekawe rozwiązania dla świętochłowickich projektantów i nie tylko

Remont mieszkania, domu to dla zdecydowanej większości Ślązaków spore wyzwanie. Z jednej strony muszą pamiętać o odpowiedniej logistyce, znalezieniu fachowców, a z drugiej? To proste, muszą dobrze przemyśleć, jak będą wyglądać ich cztery kąty. Jedno jest pewne, każda osoba decydująca się na rewolucje we własnym domu, pragnie, by nowa przestrzeń była zorganizowana oraz przestronna. Aby zaoszczędzić miejsce, nie najgorszym posunięciem jest przebudowa wnęk w niewielkie garderoby – odpowiednio zorganizowane, pomieszczą ulubione ubrania, obuwie, torebki jak i inne dodatki. Co ważne, będą też stylowo wyglądać. Śląskie hurtownie materiałów meblowych proponują materiały meblowe wysokiej klasy, które pozwalają zbudować spersonalizowaną garderobę.

Profesjonalna hurtownia materiałów meblowych na Śląsku – ciekawe rozwiązania dla świętochłowickich projektantów i nie tylko

Garderoba – bez jakich akcesoriów nie może się obejść?

Nie da się ukryć, że garderoba to jedno z ważniejszych pomieszczeń w każdym mieszkaniu, domu. To właśnie w nim lokatorzy przechowują swoje ubrania, modowe akcesoria, buty, a także domowe sprzęty, bez których nie mogliby się obejść jak: odkurzacz, deska do prasowania, suszarka do prania. O wielkości, a także akcesoriach meblowych Katowice (tzn. szuflady, półki, drążki, wieszaki) decyduje ilość magazynowanych rzeczy. O ile personalizowane szafy na wymiar proponują szereg rozwiązań, o tyle gotowe projekty są dość mocno ograniczone. Co raz więcej osób decyduje się na samodzielną budowę garderoby, która nie tylko designersko wygląda, ale przy okazji potrafi wizualnie powiększyć przestrzeń. Jak to możliwe? A no, dzięki wykorzystaniu architektury danego pomieszczenia, jak na przykład wnęk. Okazuje się, że to właśnie wnęki, znakomicie odnajdują się w roli prywatnej garderoby.

Hurtownia akcesoriów meblowych – gdzie w Świętochłowicach?

Mieszkańcy Świętochłowic, którzy rozważają budowę szafy na wymiar, bez wątpienia zachodzą w głowę, gdzie mogą odnaleźć właściwe materiały w swoim mieście. Jakby nie patrzeć, na lokalnym rynku nie brakuje hurtowni akcesoriów meblowych. Mimo wszystko, na uwagę zasługuje hurtownia Komandor Katowice, która ma wieloletnie doświadczenie w branży, co oczywiście przekłada się na ich szeroką ofertę usług (tzn. systemy drzwi przesuwnych, usługi szklarskie Katowice, materiały drewnopochodne, fronty meblowe Katowice). Osoby, decydujące się na realizację spersonalizowanej szafy, prócz akcesoriów, powinny rozważyć także montaż lustra. Tafla wizualnie powiększa pomieszczenie, jak również pozwala przemyśleć codzienne stylizacje lokatorów. W przypadku małego metrażu, warto rozważyć instalację lustra montowanego na drzwiach szafy przesuwnej. Oszczędność miejsca, gwarantowana.

Jakie korzyści daje system drzwi przesuwnych?

System drzwi przesuwnych zdecydowanie sprawdza się przy garderobach, o małym metrażu. Drzwi przesuwne pozwalają zaoszczędzić nawet do 8 m2 powierzchni. Jak to możliwe? W pomieszczeniach pozbawionych innowacyjnych systemów tego rodzaju, taka powierzchnia jest niezbędna do uchylenia tradycyjnych drzwi. Spora część hurtowni materiałów meblowych, jak hurtownia Komandor Katowice oferuje systemy drzwi przesuwnych (np. Winnipeg, Yoho), jak również gotowe drzwi przesuwne do samodzielnego montażu.

Odpowiednie oświetlenie

Każda garderoba, bez względu na rozmiar powinna posiadać oświetlenie, które dotrze nawet do najciemniejszych jej zakamarków. Warto mieć na uwadze, że właściciele mogą zdecydować się na tradycyjne oświetlenie albo takie, które uruchamia się równocześnie z wykryciem ruchu. Nie da się ukryć, że takie rozwiązanie docenią zapominalscy, którzy dość często nie gaszą światła w swoich szafach. Jaki typ oświetlenia najczęściej pojawia się w personalizowanych garderobach? A no, oświetlenie ogólne, jak i punktowe. Dobrze jest, wyposażyć szafę w oba typy oświetlenia. Dlaczego? Przykładowo LED-y pozwalają dodatkowo oświetlić wnętrze, a dzięki rozmaitości kształtów i rozmiarów dostępnych na rynku, można je zainstalować w wybranej części wnętrza. Miłośnicy designu, powinni pamiętać o właściwiej oprawie oświetlenia, która może odczarować wnętrze, nadając mu charakteru.