Ruszyła rekrutacja do Szlachetnej Paczki. To już 10 edycja w naszym mieście

Szlachetna Paczka to znana od lat akacja pomocowa w całej Polsce. Aby mogła dalej działać, potrzebni są wolontariusze i wolontariuszki.

W Świętochłowicach rozpoczął się już nabór na wolontariuszy. Podobnie jak w zeszłym roku także i w tym potrzebni są wolontariusze i wolontariuszki. W tym roku będzie to już 10 edycja tej wspaniałej inicjatywy w naszym mieście. Dzięki niej, wiele rodzin skorzystało z mądrej pomocy.

Aby zostać wolontariuszem, wystarczy zgłosić się na stronie https://bit.ly/superw-sw i poczekać na kontakt lidera regionu. Każdy wolontariusz otrzymuje wsparcie i dostęp do licznych materiałów edukacyjnych – na pewno nie zostanie pozostawiony sam sobie!

Jeśli czujesz, że chcesz zrobić coś bardzo wartościowego – poświęcić swój czas na pomoc innym, dołącz do naszej ekipy i spraw radość innym mieszkańcom naszego miasta. Musisz być jedynie pełnoletni(a) i mieć ochotę na nową przygodę. Warto zabrać ze sobą dużo dobrego humoru, a o resztę się nie martw. Nie szukaj powodów, dla których nie chciałbyś/chciałabyś sprawić radość innym osobom. Pamiętaj, dobro wraca, a już dzisiaj możesz nią obradować inne osoby. Dołącz do ekipy Szlachetnej Paczki w Świętochłowicach, wejdź na https://bit.ly/superw-sw - mówi Mateusz, lider z naszego regionu.

Dodatkowe informacje możesz uzyskać, odwiedzając profil: https://bit.ly/superw-sw-profil, bądź skontaktować się z liderem - Mateuszem - w naszym regionie (nr tel.: 501 787 723).

Warto pomagać!