SP2 w Świętochłowicach walczy o sprzęt sportowy. Wystarczy przyjść na Stadion Śląski podczas wrześniowego memoriału

5 września odbędzie się Memoriał Kamili Skolimowskiej. To jedno z ważniejszych wydarzeń sportowych w kraju i na Śląsku. W czasie memoriału można także zdobyć sprzęt sportowy dla swojej szkoły lub klubu. O taką nagrodę chce powalczyć Szkoła Podstawowa nr 2 w Świętochłowicach.

LOTTO Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej – zaliczany do cyklu World Athletics Continental Tour Gold – odbędzie się na Stadionie Śląskim 5 września. Mityng organizowany jest od 2009 roku dla uczczenia pamięci najmłodszej polskiej mistrzyni olimpijskiej. To wielkie lekkoatletyczne święto dla kibiców, jak i sportowców.

W trakcie trwania imprezy można wygrać także sprzęt sportowy o wartości 5 tys. złotych. O pomoc w jego zdobyciu apeluje także Szkoła Podstawowa nr 2 w Świętochłowicach.

Aby pomóc uczniom i nauczycielom zdobyć sprzęt, wystarczy w najbliższą niedzielę, 5 września, przyjść na Stadion Śląski i kibicować medalistom olimpijskim w Memoriale Kamili Skolimowskiej. Warunkiem zdobycia nagrody jest zebranie co najmniej 300-osobowej grupy osób i podanie przy wejściu hasła: „SP 2 Świętochłowice”.

Szkoła Podstawowa nr 2 liczy na wsparcie:

"Zabierzcie swoich najbliższych, znajomych, sąsiadów, i dołączcie do nas! Każda osoba na wagę złota! Spotykamy się o godzinie 15:00, przy bramie nr 2. Przy wejściu każdy będzie musiał podać hasło „SP 2 Świętochłowice”. Prosimy o wsparcie i udostępnianie tej wiadomości” – czytamy w komunikacie na profilu szkoły.

Wrześniowy memoriał lekkoatletyczny to także świetna okazja, by zobaczyć naszych medalistów olimpijskich.

czytaj więcej:

Marcin Banot

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Zobacz to!

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

Industriada

Industriada 2023 już 17 czerwca! Sprawdźcie atrakcje

Ekshumacje na świętochłowickim cmentarzu Co jest powodem

Ekshumacje na świętochłowickim cmentarzu. Co jest powodem?

Świętochłowice narkotyki

Narkotyki w piwnicy. Zatrzymany diler ze Świętochłowic

Urząd Miejski w Świętochłowicach

Urzędnicy ze Świętochłowic dostarczają decyzje podatkowe