Świętochłowicki Spiderman w Polsacie. Za kilka godzin wyczyny Marcina Banota zobaczymy w Ninja Warrior Polska

4. edycja programu Ninja Warrior Polska rozpocznie się dzisiaj o 20:05. Show Polsatu jest uwielbiane przez widzów. W jesiennej serii wystąpi znany ze swych wyczynów wspinaczkowych Marcin Banot ze Świętochłowic.

Ninja Warrior Polska to przebojowe show testujące sprawność, wytrzymałość oraz hart ducha zawodników na niezwykle trudnym torze przeszkód. Tym razem 32 śmiałków zmierzy się z legendarnym torem, wśród nich świętochłowiczanin 33-letni Marcin Banot. Świętochłowiczanin zasłynął w Polsce (i zagranicą) ze swych niezwykłych wspinaczek na różne obiekty i konstrukcje. Marcin nie zwalnia tempa. Widzieliśmy go już na budynku siedziby telewizji Polsat, w 2020 roku wspiął się na szczyt paryskiego wieżowca Montparnasse bez zabezpieczeń, w 2019 wspiął się bez asekuracji na hotel Marriott. Zdobycze Marcina Banota można sledzić na jego videoblogu „BNT” na You Tube.

Pierwszy odcinek Ninja Warrior Polska 4 już dziś w Polsacie o godzinie 20:05. Na profilu Ninja Warrior Polska wiele osób trzyma za Marcina Banota kciuki i wierzy, że bez problemu poradzi sobie z torem przeszkód. Na pewno będzie się działo!

Zdjęcia: Instagram Marcina Banota, Facebook Ninja Warrior Polska