Świętochłowiczanin z zarzutami kradzieży i posiadania narkotyków

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 23-letniego mieszkańca miasta po tym, jak w minionym tygodniu dokonał kradzieży towarów o łącznej wartości blisko 1500 złotych z popularnego marketu. Podczas zatrzymania w jego miejscu zamieszkania znaleziono narkotyki. Mężczyzna został już postawiony przed sądem i usłyszał zarzuty. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Odpowie za kradzież i posiadanie narkotyków

Wczoraj funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego miejscowej komendy zatrzymali 23-latka ze Świętochłowic. Mężczyzna przez kolejne dni dokonywał kradzieży z popularnego marketu, w wyniku których skradzione zostały kawy, maszynki do golenia oraz odżywki białkowe o łącznej wartości blisko 1500 złotych. Jego działania zostały udokumentowane przez monitoring sklepowy, a także został rozpoznany przez pracownika ochrony.

Jednakże to nie był koniec kłopotów dla mieszkańca Świętochłowic. Podczas zatrzymania policjanci znaleźli w jego mieszkaniu podejrzaną substancję, którą po badaniu narkotesterem zidentyfikowano jako amfetaminę.

23-latekowi został postawiony zarzut posiadania narkotyków oraz kradzieży. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.