Tak się bawią Świętochłowice. Udana impreza na „Skałce” podczas dni miasta Świętochłowice przyciągnęła mieszkańców miasta i okolic

Na ten dzień długo czekali mieszkańcy Świętochłowic. Święto miasta zorganizowane w tym roku 4 września minęło w atmosferze tanecznej imprezy w rytmie disco polo. Występy gwiazd muzyki tanecznej przyciągnęły licznie świętochłowiczan i mieszkańców okolicznych miast.

Wyjścia, koncerty, biesiady. Na tę normalność wszyscy czekali od dawna, wczorajsza impreza na „Skałce” tego dowodzi. Mieszkańcy bawili się wyśmienicie i tłumnie zgromadzili się pod sceną na występy gwiazd muzyki disco i disco polo.

Podczas muzycznego szaleństwa swoje 20-lecie sceniczne świętowali Long&Junior. Występujące zespoły rozpaliły publiczność do czerwoności. Było wspólne śpiewanie znanych hitów, tańce i po prostu świetna zabawa. Wczorajsze wydarzenie przyciągnęło nie tylko świętochłowiczan, ale także mieszkańców okolicznych miast Chorzowa, Rudy Śląskiej czy Gliwic. Dziś już nieco spokojniejsze rytmy czekają na świętochłowiczan podczas koncertu w czasie pikniku organizacji pozarządowych (na terenie dawnego parku linowego).

Tak wygląda wczorajsza impreza z lotu ptaka, uchwycona z drona skawinDRONE.

zdjęcia: skawinDRONE, UM Świętochłowice