Trzecie „Śniadanie na trawie” już w sobotę na „Skałce”!

Kolejne – już trzecie – „Śniadanie na trawie” tym razem odbędzie się w nieco innym klimacie. W sobotę szykuje się wiele atrakcji!

Niadanie na trawie 3

Sobotnie „Śniadania na trawie” przypadły mieszkańcom do gustu. Tym razem na świętochłowiczan czeka wiele zajęć nawiązujących do ekologii i dbania o środowisko. Program zapowiada się bardzo ciekawie.

O pożywne i zdrowe przekąski zadbają: Gilera Restauracja, Restauracja Prowent i Kawiarnia Dywan Kawa. Dla pierwszych 300 osób, które przyniosą 20 plastikowych zakrętek, przygotowany będzie prezent od Matki Ziemi - doniczki z nasionkami słoneczników, maków i niezapominajek!

Kreatywne Świętochłowice, Centrum Integracji Społecznej w Świętochłowicach, Stowarzyszenie Ekorozwój i Ochrona Lasów, Miejska Biblioteka Publiczna w Świętochłowicach, Golden FIT i Centrum Kultury Śląskiej przygotowały szereg aktywności i zajęć dla małych i dużych:

- warsztaty tworzenia ekologicznych kosmetyków i środków czystości,
- spokojne zajęcia sportowe z instruktorami,
- leżakowy klub czytelnika,
- zajęcia plastyczno-techniczne,
- zajęcia z wiedzy o lesie.

Nie zabraknie także aktywności sportowych takich jak: pilates i zajęcia "Zdrowy kręgosłup" czy gimnastyka dla seniora. Dodatkowo Straż Miejska w Świętochłowicach będzie prowadziła akcję znakowania rowerów. Więcej atrakcji wymienionych jest na plakacie. Rozpoczęcie od godziny 10.00.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców!

Źródło: UM Świętochłowice