Wyjątkowe święto dobrych relacji sąsiedzkich, czyli Dzień Sąsiada w Lipinach. Na mieszkańców czeka moc atrakcji. Warto tam być!

Sąsiedztwo i dobre relacje z sąsiadami to podstawa. Ostatni czas tego dowiódł. Już jutro w Lipinach odbędzie się Dzień Sąsiada. Dla świętochłowiczan przewidziano wiele atrakcji i niespodzianek.

Dzień Sąsiada Lipiny

W wakacje bawiliśmy się podczas Muzycznych Spotkań z Radiem Silesia, teraz w Świętochłowicach przyszedł czas na świętowanie Dni Sąsiada. Pierwsze takie wydarzenie rozpocznie się 18 września w Lipinach, z kolei 24 września w Chropaczowie.

Śląskie Centrum Rozwoju Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu CEZAR, Ośrodek Pomocy Społecznej w Świętochłowicach oraz Program Aktywności Lokalnej „Razem Możemy Więcej” - OPS Świętochłowice zapraszają na świętowanie dobrych relacji sąsiedzkich. W programie m.in.: rozbijanie piniaty, malowanie twarzy, kiermasz książek, animacje dla dzieci, gigaszachy, panel sportowy, rysowanie kredą, stanowisko tematyczne o Harrym Potterze i wiele innych. Więcej informacji na plakacie.

Rozpoczęcie imprezy o godzinie 15:00 przy ul. F. Pieczki 11 („Matylda”). W razie niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do CKŚ „Grota”.