Wyjątkowe święto dobrych relacji sąsiedzkich, czyli Dzień Sąsiada w Lipinach. Na mieszkańców czeka moc atrakcji. Warto tam być!

Sąsiedztwo i dobre relacje z sąsiadami to podstawa. Ostatni czas tego dowiódł. Już jutro w Lipinach odbędzie się Dzień Sąsiada. Dla świętochłowiczan przewidziano wiele atrakcji i niespodzianek.

Dzień Sąsiada Lipiny

W wakacje bawiliśmy się podczas Muzycznych Spotkań z Radiem Silesia, teraz w Świętochłowicach przyszedł czas na świętowanie Dni Sąsiada. Pierwsze takie wydarzenie rozpocznie się 18 września w Lipinach, z kolei 24 września w Chropaczowie.

Śląskie Centrum Rozwoju Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu CEZAR, Ośrodek Pomocy Społecznej w Świętochłowicach oraz Program Aktywności Lokalnej „Razem Możemy Więcej” - OPS Świętochłowice zapraszają na świętowanie dobrych relacji sąsiedzkich. W programie m.in.: rozbijanie piniaty, malowanie twarzy, kiermasz książek, animacje dla dzieci, gigaszachy, panel sportowy, rysowanie kredą, stanowisko tematyczne o Harrym Potterze i wiele innych. Więcej informacji na plakacie.

Rozpoczęcie imprezy o godzinie 15:00 przy ul. F. Pieczki 11 („Matylda”). W razie niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do CKŚ „Grota”.

czytaj więcej:

Marcin Banot

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Zobacz to!

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

Underground Music w Swiętochłowicach Ostatni koncert pod Wieżami KWK Polska

Underground Music pod Wieżami KWK Polska. Ostatni koncert

Marcin Banot wszedł na Montparnasse

Marcin Banot wszedł na Montparnasse. Zobaczcie wideo

Otwarcie basenu na Skałce Rusza sezon na świętochłowickim kąpielisku

Rusza sezon na kąpielisku w Świętochłowicach

Fotografia kwk polska 04

W wieżach KWK "Polska" można oglądać fotografie