Wymarzona sukienka na wesele - 3 porady jak dobrać idealną kreację

Wesele to niezapomniana okazja do wspólnej zabawy w gronie rodziny i znajomych. Często to jedno z niewielu wydarzeń, które dają okazję do spotkania z dawno niewidzianymi członkami dalszej rodziny. Nic więc dziwnego, że chcesz tego dnia prezentować się zjawiskowo i pragniesz, by Twoja sukienka na wesele wywołała niesamowite wrażenie. Dziś podpowiemy na co zwrócić uwagę, by znaleźć odpowiednią sukienkę na każde przyjęcie weselne.

2b5ae566d94397df98c9abdcb204deac

Lokacja ma znaczenie, czyli sukienka na wesele dopasowana do otoczenia

Pierwszym kryterium przy wyborze Twojej wymarzonej sukienki powinno być określenie charakteru miejsca, w którym ma odbyć się przyjęcie. Koniecznie dowiedz się, czy zabawa zaplanowana jest w sali weselnej czy w plenerze. Warto też sprawdzić, czy sala wybrana przez parę młodą jest udekorowana w stylu glamour, czyli bardzo wystawnie, czy ma jednak nieco mniej formalny klimat. Pod tym kątem powinna być wybierana Twoja wymarzona sukienka. Wyjątkowo eleganckie kreacje są idealne w bogato urządzonych salach, gdzie wpasują się styl otoczenia, podczas gdy bogato zdobione suknie weselne raczej nie sprawdzą się dobrze w skromniejszych miejscach.

Sukienki weselne na każdą porę

Kolejnym ważnym aspektem do ustalenia jest sezon, w którym zaplanowano przyjęcie. Sukienka na wesele powinna być oczywiście dostosowana do aktualnie panującej pogody. We wszystkie miesiące sprawdzą się zarówno kreacje z głębokim dekoltem, jaki i odkrytymi plecami. W razie chłodniejszych dni możesz je zakryć na przykład stylową marynarką. Są jednak modele, które mają przeznaczenie do konkretnych sezonów. Jeśli wesele odbywa się latem, raczej unikaj sukienek z długimi rękawami, natomiast miesiące zimowe nie są dobrym czasem dla kwiatowych wzorów. Wiosna i jesień to zdecydowanie sezon na idealną kreację w stylu boho. Modne sukienki z pewnością znajdziesz bez względu na porę roku.

Baw się dobrze w gronie bliskich - najmodniejsze sukienki

Być może znasz to uczucie, gdy docierając na przyjęcie okazuje się, że ubrałaś się zbyt elegancko w stosunku do innych gości lub odwrotnie - nieco zbyt lekko potraktowałaś daną okazję. Dlatego, by uniknąć tego w przypadku wesele, postaraj się wybadać charakter wydarzenia. Jeśli będzie to wesele młodzieżowe, w poszukiwaniu idealnej sukienki możesz śmiało wybierać spośród modeli o swobodnym, lekkim stylu. Idealne będą kroje midi lub asymetryczne sukienki. Możesz nawet zdecydować się na model z nieco fantazyjnym dekoltem. Jeśli wesele ma charakter bardziej formalny, a większość gości będą stanowić starsi członkowie rodziny, zdecyduj się raczej na sukienki maxi. Jednym słowem wybierz kreację dopasowaną do charakteru towarzystwa, z którym zamierzasz świętować. Eleganckie sukienki na wesele powinny też spełniać jeden najważniejszy warunek - nie mogą być białe, by nie upodabniać się do sukni panny młodej.

Czuj się jak królowa - sukienka na wesele pasująca do Ciebie

Bez względu na miejsce, porę roku czy charakter imprezy, istnieje jedna rzecz, która jest najważniejsza przy wyborze sukienki na wesele - to Ty sama. Sukienka weselna powinna być przede wszystkim dobrana do Twojej figury. W idealnej kreacji atuty figury będą podkreślone, a ewentualne mankamenty ukryte. Każda sukienka jaką wybierasz powinna być też dopasowana do Twojej osobowości, byś czuła się dobrze w danym kroju. W naszej ofercie posiadamy suknie w najmodniejszych fasonach dla nowoczesnej kobiety. Szukaj wśród kolorów sukienek pasujących do Twojego typu urody - sprawdź w jakim kolorze czujesz się najlepiej, a Twoja skóra wygląda na rozświetloną i pełną blasku. Odpowiedni kolor i idealny krój sprawi, że będziesz wyglądać zjawiskowo na każdym przyjęciu!