Zmiana organizacji ruchu na Korfantego w Świętochłowicach. Nadal zamknięty wjazd na Korfantego i wyznaczony objazd

Remont chorzowska korfantego

Od dzisiaj została zmieniona tymczasowa organizacja ruchu w związku z przebudową skrzyżowania ulic Chorzowskiej z Korfantego. Na czas robót drogowych został wyznaczony objazd.

Policjanci ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach apelują do kierowców korzystających ze skrzyżowania ulic Chorzowskiej z Korfantego o uwzględnienie tymczasowych zmian w organizacji ruchu. Rozpoczął się kolejny etap przebudowy infrastruktury tramwajowej. Na czas robót został wyznaczony objazd.

Od dzisiaj została zmieniona tymczasowa organizacja ruchu w związku z kolejnym etapem prac obejmujących przebudowę infrastruktury tramwajowej w ciągu ulicy Chorzowskiej w Świętochłowicach do ulicy Karola Goduli w Rudzie Śląskiej. Ze względu na zakres robót nadal pozostaje zamknięty wjazd na ulicę Korfantego przy skrzyżowaniu z ulicą Chorzowską, w związku z czym został wyznaczony objazd. Wyjazd z ulicy Korfantego na ulicę Chorzowską odbywa się przeciwległym pasem ruchu.

Policja prosi kierowców o zwracanie uwagi na wprowadzone tymczasowe oznakowanie i kierowanie się na trasę wyznaczonego objazdu ulicą Chorzowską, Bytomską i Krasickiego.

Remont chorzowska korfantego

czytaj więcej:

Domki Fińskie w Piaśnikach 22

Kolejne tablice elektroniczne na przystankach Świętochłowic

Zzzzzzz

Wodociągi będą segregować pracowników. Czy mają prawo?

Skansen Naftowy fot Marcin Gugulski

Gorlice – niepisana stolica Beskidu Niskiego

Umowy patronackie Świętochłowice 1

Świętochłowice: uczniowie zdobędą nowe umiejętności i zawód

Zdjęcie Główne

Lubuskie – polska Toskania na zachodzie kraju

Zaloba

Świętochłowice w żałobie. Jutro ostatnie pożegnanie Basi

Daniel Beger Izabela Domogała

Ogromne pieniądze dla szpitala w Świętochłowicach!