Zmiana organizacji ruchu na ul. Łagiewnickiej w Świętochłowicach

Jeden odcinek zostanie otwarty, a drugi zamknięty. We wtorek, 2 sierpnia 2022 r., wprowadzone będą zmiany w organizacji ruchu na remontowanej ul. Łagiewnickiej w Świętochłowicach.

fot. Google
Świętochłowice ul Łagiewnicka

Prace na ul. Łagiewnickiej w Świętochłowicach obejmują przebudowę torowiska oraz przebudowę układu komunikacyjnego. Modernizacja rozpoczęła się w październiku 2021, a teraz wchodzi w kolejny etap. Policjanci ze Świętochłowic apelują do kierowców o uwzględnienie tymczasowych zmian w organizacji ruchu.

Ul. Łagiewnicka będzie zamknięta na odcinku od Bieszczadzkiej do Górnej

- Generalny wykonawca zawiadamia o planowanym otwarciu odcinka od ulicy Barlickiego wraz ze skrzyżowaniem ulicy Łagiewnickiej i ulicy Bieszczadzkiej. Jednocześnie zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu polegająca na całkowitym zamknięciu odcinka od ulicy Bieszczadzkiej do ulicy Górnej w dniu 02.08.2022 roku – czytamy w komunikacie policji.

Nie wiadomo jak długo odcinek od ul. Bieszczadzkiej do ul. Górnej będzie zamknięty, wszystko zależy od postępów prac. Całość inwestycji na ul. Łagiewnickiej powinna się zakończyć wiosną 2023 r.