15-letnia świętochłowiczanka w finale Miss Śląska Nastolatek 2021

Niezwykle miło jest dowiedzieć się, że reprezentację w konkursie Miss Śląska Nastolatek 2021 mają w tym roku również Świętochłowice. Do finału zakwalifikowała się bowiem młoda mieszkanka naszego miasta. To Julia Patrzyk, która ma 15 lat. W konkursie weźmie udział z numerem 21.

Julia Patrzyk Świętochłowice kandydatka na Miss Śląska

Miss Śląska (kobiety od 18. do 27. roku życia) i Miss Śląska Nastolatek (dziewczyny do 18. roku życia) to etap regionalny konkursu Miss Polski. Pierwsze eliminacje organizowane są na poziomie regionalnym. Podczas castingów wyłanianych jest około 30 kandydatek, które walczą o tytuł najpiękniejszej.

Połowa dziewczyn startuje do tytułu Miss Śląska Nastolatek, a druga połowa do tytułu Miss Śląska. Następnie zwyciężczynie regionów, wicemiss i zapraszane panie biorą udział w ćwierćfinale, a następnie w półfinale. Wyłonione finalistki rozpoczynają zmagania o tytuł najpiękniejszej podczas Finałowej Gali, która od wielu lat organizowana jest w telewizji Polsat.

Julia Patrzyk, mimo młodego wieku interesuje się polityką i prawem, z którym chciałaby wiązać swoją przyszłość. Uwielbia czytać książki, ale także aktywie spędzać czas biegając i jeżdżąc na rowerze. Pasjonuje się szeroko pojętą modą i modelingiem. Życzmy jej wszyscy sukcesu i oczywiście - tytułu Miss!

czytaj więcej:

Marcin Banot

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Zobacz to!

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

Świętochłowice ul Katowicka

Kolejne prace na ul. Katowickiej w Świętochłowicach

Złodziej

Złodziej ukradł dziecięcy rower z klatki schodowej

Świętochłowice Urząd Miejski

Podwyżki dla urzędników ze Świętochłowic

Łowcy Pedofili

Kolejny pedofil uchwycony w Świętochłowicach