40 km na 40-lecie OSiR Skałka w Świętochłowicach

Stowarzyszenie Rowerowe Świętochłowice zaprasza do wspólnego kręcenia z okazji 40-lecia Ośrodka Sportu i Rekreacji „Skałka” w Świętochłowicach. Każdy może także 40 km zaliczyć samodzielnie i to nie tylko na rowerze.

Rower

Rowerzyście ze Świętochłowic zamierzają wykręcić 40 km na 40-lecie OSiR „Skałka”, a w tym wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy posiadacze dwóch kółek. Wystarczy zameldować się w środę, 23 września, na świętochłowickiej „Skałce”. Zbiórka o godz. 18.50 obok basenu przy Alei Parkowej 15. Start zaplanowano na godz. 19.00.

- Jeździmy po ścieżkach rowerowych. To nie wyścig, więc jeździmy spokojnie – informują organizatorzy.

Zabawa z OSiR „Skałka” trwa do 16 października

Swoje 40 km z okazji jubileuszu „Skałki” można zrobić także samodzielnie i to nie tylko na rowerze. Wspólna zabawa ze świętochłowickim ośrodkiem sportu trwa od 21 września do 16 października. Warunek jest jeden – trzeba to zrobić na terenie OSIR „Skałka” obejmującym: trasę/alejki przy DTŚ, alejki wokół akwenu „Skałka”, Aleję Parkowa, sektor rekreacyjny oraz ul. Bytomską.

- Dopuszczalna forma przebycia dystansu 40 km to: bieganie, jazda na rowerze, rolkach, hulajnodze, spacer, nordic walking – informuje OSiR „Skałka”.

Później należy przesłać na adres 40skalka@osir-skalka.pl zdjęcia i zrzuty ekranu z aplikacji służących do pomiaru czasu i dystansu. Dla uczestników zabawy przewidziano gadżety OSiR „Skałka”.

fot. pixabay.com