8-letnia Ola ze Świętochłowic potrzebuje pomocy! Konieczna jest specjalna winda

Ze szczególną uwagą wspieramy każdą charytatywną akcję, która dotyczy młodych mieszkańców Świętochłowic. Tym razem pomocy pilnie potrzebuje niepełnosprawna dziewczynka, 8-letnia Ola Kretschmer. Serdecznie prosimy o jak najliczniejsze udostępnienie tej informacji.

OLA

Ola mieszka z rodzicami w Świętochłowicach. Jest dzieckiem niepełnosprawnym. Urodziła się z rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem, jeździ na wózku inwalidzkim.

Do pełnej samodzielności Ola potrzebuje windy, która ją zwiezie z jej pokoju na parter budynku. To odciąży jej rodziców oraz pozwoli na częściową samodzielność dziecka. Niestety, koszt zakupy takiej windy jest ogromny i znacznie przewyższa możliwości finansowe rodziców.

Dlatego zorganizowana została specjalna zbiórka pieniężna na portalu fundacji Siepomaga.pl. Do zebrania pozostało jeszcze ponad 96 tys. zł. Co najważniejsze, zbiórka musi zakończyć się w listopadzie, w innym przypadku rodzicom grozi utrata częściowego dofinansowania, jakie na ten cel dostali.

Zwracamy się o pomoc do mieszkańców Świętochłowic i nie tylko. Pamiętajmy, że liczy się każda złotówka.

Mimo swojego niełatwego życia Ola stara się być samodzielna, jednak niepełnosprawność bardzo jej to utrudnia. Patrzę na moją córeczkę i chciałabym przychylić jej nieba. Wiem, że nie sprawie, że Ola wyzdrowieje, nie wymarzę jej trudnej przeszłości, ale mogę każdym możliwym sposobem, ułatwiaj jej codzienność - pisze na portalu fundacji Siepomaga.pl mama dziewczynki.

Link do prowadzonej zbiórki: https://www.siepomaga.pl/ola-k...


Pomagajmy!

czytaj więcej:

Marcin Banot

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Zobacz to!

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

188198743 323347912692210 6689397016833738753 n

Historia Świętochłowic - przedwojenne miasto...

Centrum handlowe w Świętochłowicach zmieni...

Psp

Nocny pożar w centrum Świętochłowic. Ewakuowano...

Zgoda

Na Zgodzie może powstać kompleks muzealny ku...