"Artystyczne" oznakowania w centrum Świętochłowic. To skrzyżowanie stanie się sławne?

W Świętochłowicach dzieje się ostatnio stosunkowo dużo, jeśli chodzi o roboty drogowe, co nie znaczy że dzieje się zawsze dobrze. W internecie opublikowano zdjęcia "artystycznie" wykonanych oznakowań poziomych na skrzyżowaniu ulic Pocztowej i Wyzwolenia w centrum miasta. Fotografie przedstawiają świeżo wymalowane oznakowania, które delikatnie mówiąc - nie wyglądają najlepiej.

Taka sytuacja może szczerze dziwić, szczególnie w samym centrum Świętochłowic, ruchliwym miejscu, szczególnie dla pieszych. Można oczywiście zrozumieć konieczność wyłączenia części powierzchni tych ulic, czy też skrzyżowania z ruchu, jednak w tym, jak i w każdym innym przypadku wymagana byłaby jednak odrobina rzetelności. O tej jednak, w tym przypadku raczej nie może być mowy, stąd mieszkańcy Świętochłowic na przemian śmieją się, jak i z politowaniem kiwają głową. Takiej jakości w sercu miasta raczej nie oczekiwali.

Na tą chwilę nie wiadomo, który podmiot odpowiedzialny jest za widoczną na fotografiach fuszerkę. Wypada jednak wierzyć, że błąd zostanie naprawiony jak najszybciej.

Zdjęcia pochodzą z profilu "Made in Świętochłowice" na portalu Facebook.