Bricomarché w Świętochłowicach wprowadziło boksy do bezkontaktowego odbioru zamówień

Bricomarché w Świętochłowicach stale rozwija oraz udoskonala ofertę produktów i udogodnień dla swoich klientów. Niedawno wdrożonym rozwiązaniem są Bricomaty, czyli specjalne boksy, w których można odebrać zamówione wcześniej produkty. Jest to innowacyjne i autorskie rozwiązanie sieci Bricomarché. Co szczególnie istotne udogodnienie umożliwia mieszkańcom Świętochłowic i okolic bezpieczny oraz bezkontaktowy odbiór towarów.

Bricomarché rozwinęło usługi e commerce i uruchomiło kolejne Bricomaty foto 2

Cała sieć Bricomarché rozwija oferowane usługi z zakresu e-commerce, w efekcie czego klienci mają możliwość złożenia zamówienia online i wyboru jednej z kilku form odbioru, w tym dostawy za pośrednictwem Bricomatów. Od 22 kwietnia rozwiązanie jest dostępne także dla mieszkańców Świętochłowic i okolic.

Bricomaty to boksy, które znajdują się przed supermarketem Bricomarché w specjalnie oznaczonej strefie. Odbiór zamówienia w urządzeniu jest darmowy i prosty – klient wprowadza na ekranie maszyny podany podczas dokonywania zakupów numer telefonu oraz kod dostępu, który otrzymał w treści SMS-a.

Stale obserwujemy zmieniające się trendy rynkowe oraz potrzeby naszych klientów. Zwłaszcza podczas trwania pandemii chcemy zagwarantować kupującym możliwie najwyższe bezpieczeństwo oraz komfort robienia zakupów. Jesteśmy przekonani, że zamontowanie kolejnego Bricomatu to znaczne ułatwienie dla naszych klientów mówi dr Katarzyna Jańczak-Stefanide, Dyrektor Generalna sieci Bricomarché w Polsce i dodajeBricomaty umożliwiają klientom odbiór towarów w dowolnie wybranym terminie, również poza godzinami otwarcia sklepu w systemie 24/7. Nasze urządzenia oferują unikatowe rozwiązania dla tego typu maszyn, czyli możliwość odbioru towarów o dużych gabarytach, takich jak np. płyty OSB czy drzwi.

Bricomarché w Świętochłowicach jest prowadzone przez polskich przedsiębiorców którzy odprowadzają lokalnie podatki. Innymi korzyściami dla mieszkańców miasta i okolicy są akcje społeczne organizowane przez właścicieli supermarketu oraz sieć Bricomarché. W asortymencie sklepu w Świętochłowicach są produkty z czterech działów: ogród, dekoracja, majsterkowanie oraz artykuły budowlane. Łącznie jest to ponad 100 tys. artykułów, w tym również produkty dostarczane przez lokalnych dostawców.

Marka Bricomarché zaczęła wprowadzać Bricomaty w 2019 roku. Obecne maszyny zostały uruchomione przy około 50 sklepach sieci, a w planach są kolejne lokalizacje w całej Polsce.

czytaj więcej:

Górski Raj

Organizacja imprezy integracyjnej? Górski Raj zaprasza!

Kasztel w Szymbarku Foto Natalia Pacana Roman

Piękne krajobrazy, majestatyczne góry - karpating zaprasza!

Zdjęcie Główne

Mistrzostwa Świata w narciarstwie wodnym już w ten weekend!

Zdjęcie główne

Nie masz planów na weekend? Odwiedź Rabkę-Zdrój

Zdjęcie główne

Odkrywaj skarby województwa świętokrzyskiego

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

27 Poland Rock Festival - oficjalna grafika festiwalu

Słynny festiwal rockowy w tym roku tylko dla zaszczepionych!